Apple Watch alınır mı?

Daha önce hiç akıllı saat kullanmadım. Telefonum da iOS olduğu için sadece Apple istiyorum, lütfen başka cihazlar önermeyin.
Apple Watch Seri 3 GPS 38 mm Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Fiyatı bu saat nasıldır? İdare eder mi? Ne gibi şeyler yapılabilir en fazla bu cihazla? Bilenler yardımcı olursa sevinirim. :)

9 Aylik taksitle alinabiliyormuş. Vallahi biraz pahali ama alinabilir bir saat. Paraniz varsa neden olmasin?
Ben de siyah istiyorum ama telefon beyaz, AirPods beyaz. Kötü gözükmesin sonra? :(
Ne alaka yahu.

Kanka paran da varsa siyah al gitsin. Alternatif olarak Xiaomi Mi Band 5'te alinabilir. Ama Apple Watch'un soylemesi dahi ayri bir guzel. Bende almayi Apple Watch almayi planliyorum ama ne zaman alabilecegim bilmiyorum.
Siyah saat severim ama her şey beyaz, saat de beyaz olsun. Almışken tam alalım :D Sipariş ettim arkadaşlar. Yorumlarınız için sağolun.

Apple tavsiye etmem her ne kadar bende kullansamda paranız varsa alın tabii orası ayrı ama sırf bir iki yerden taviz verilecekse almayın Apple sevmem vede bu forumda aptal gibi bir gram bilgi ile MacBook tavsiye eden insanlardandı nefret ediyorum.
Sen sevmiyorsun diye ürün kötü olmuyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı