Apple Watch model önerisi

Saatten mesajlaşmak pek mantıklı bir şey değil bu özelliği heves yada merakınızdan dolayı istiyorsanız 1 haftadan sonra kullanacağınızı bile sanmam. Ama dikte ile basit mesajlar gönderebilirsiniz.
Kalabalık bir mekanda ( sokak vb. ) telefonumu çok çıkartmak istemediğimden saat almayı düşünüyorum. Malum kapkaç olayları falan beni biraz ürkütüyor. Hiç telefon çıkartmadan önemli bir şey olduğunda saatten halletmeyi istiyorum. Yani heves gibi bir şey değil, daha çok ihtiyaç.

Bence bu bütçeye göre Apple Watch SE uygun gibi. Taksit seçenekleriyle değerlendirebilirsin. 5800 gibi bir fiyatı var.
Peki bu ürünün ucuz olduğu ve aynı zamanda güvenilir bir yer önerir misiniz?

Kalabalık bir mekanda ( sokak vb. ) telefonumu çok çıkartmak istemediğimden saat almayı düşünüyorum. Malum kapkaç olayları falan beni biraz ürkütüyor. Hiç telefon çıkartmadan önemli bir şey olduğunda saatten halletmeyi istiyorum. Yani heves gibi bir şey değil, daha çok ihtiyaç.

Öneremem. Nasıl önereyim ucuz Apple Watch SE? Pazardan domates almıyoruz ki. Apple sitesinde fiyat neyse o. :)

Hepsiburada gibi sitelerden biraz daha ucuza gelir Apple sitesine göre.

Geri
Yukarı