Apple Watch SE 2 vs SE

ROG_STRIX

Decapat
SE 2 ile SE arasındaki fark nedir? 6200 TL'ye 44mm Nike SE almak mı, 6700 TL'ye SE 2 44mm almak mı daha mantıklı?

Tabii ki SE 2 almanız daha mantıklı, aradaki fiyat farkı çok az ve bu fiyat farkına güncellik satın alıyorsunuz. Biliyorsunuz ki saatlerde, telefonlar gibi güncelleme desteği alıyor ve ilk SE 2 sene daha erken ömrünü sonlandıracak. O yüzden SE 2 ya da 300-500 TL fazlaya Watch 7 alabilirsiniz. Ama kesinlikle 1.nesil SE almayın.

SE 1. nesil kullanıcısıyım. Bu soruya ben de SE 2 diye cevap veririm. Çünkü fiyat farkı çok az.

SE 2 de Nike modeli yok diye kafam karıştı biraz. Watch 7 45 mm aralarında bin TL var değer mi?

"6 sayfalık bu yazıyı okumak çok keyifliydi NVIDIA fanboyunun günlüğü ne zaman yayınlanacak?" demiştim konunuzda. Hatta sizde gülüp başka günlüklerde yazmalıyım demiştiniz. En azından tartışma yaratmak isteyen sahte bir fanboy değilsiniz.

Ah evet hatırladım Neden sahte olsun ki, düşüncelerimi belirtmiştim sonrasında yorumlar fazla alevlenince köşeye çekilip izledim, eğlendim Bence gayet keyifli bir konu olmuştu. Güzel tartışmalar döndü.

Neyse konu sapmasın

İyi geceler diliyorum!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…