AppStore iade işlemi nasıl yapılır?

EmirhanPasa

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: VENTO Neptune VG07F
PSU: FSP HYPER 700W
Anakart: ASUS PRIME H610M-E D4
Ram: XPG AX4U320038G16A-SR30(2 adet 8 GB 3200Mhz)
İşlemci: i5-12400F Soğutucusu: THERMALTAKE TH240
SSD: ADATA ALEG-710-512GCS
HDD: TOSHIBA HDWL120UZSVA 2.5" Dahili HDD, 2TB
Ekran Kartı: PALIT GeForce RTX 3060 Dual LHR
Meslek
Kaynak Ustası
Benim sorunum şu: Eğer yeterli düzeyde bir yazılı metne sahip olursam Apple destek elamanı bana geri iadenin verileceğini söyledi. Ben de size sormak istedim: İade için metne ne yazmam gerekiyor? Lütfen yardım edin.

Buraya tıkla gerekli talimatlar yazıyor.
İngilizceye o kadar gerek yok aslında sitede o da yazıyor kopyala yapıştır yap.
Cevabım sorununu çözdüyse en iyi cevap olarak seçer misin.

Son düzenleme:
Buraya tıkla gerekli talimatlar yazıyor.
İngilizce'ye o kadar gerek yok aslında sitede o da yazıyor kopyala yapıştır yap.

Dostum işe yaramadı uygulama içi satın alma ama iadeyi onaylamadılar.

Dostum işe yaramadı uygulama içi satın alma ama iadeyi onaylamadılar.
Bir kaç gün beklemen gerekiyor hemen iade olmuyor iadeyi onaylasalar bile para iadesi için 1 hafta beklemen gerekiyor.
Bir de üzerinden 1 ay falan geçtiyse eğer onaylamazlar veya oyun içi itemi kullandıysan eğer yine onaylamazlar. ( Belirli kriterler hariç )

Birkaç gün beklemen gerekiyor hemen iade olmuyor iadeyi onaylasalar bile para iadesi için 1 hafta beklemen gerekiyor.
Bir de üzerinden 1 ay falan geçtiyse eğer onaylamazlar veya oyun içi itemi kullandıysan eğer yine onaylamazlar. ( Belirli kriterler hariç )

Dostum sadece yeterli delil yok diyor yani sadece güzel bir yazı gerekiyor ciddiyim.
Birkaç gün beklemen gerekiyor hemen iade olmuyor iadeyi onaylasalar bile para iadesi için 1 hafta beklemen gerekiyor.

After carefully reviewing your case, ı’ve determined that your purchase doesn't meet the conditions for a refund.

Yani bu şekilde burada yeterli delil yok bana daha uygun bir şey sunun gibi bir şey söylüyor.

Ben bir uygulama için ücretsiz deneme açmıştım ama denemenin sonunda 20 lira gibi bir ücreti varmış ben görmemiştim. Mobil ödeme açıktı ama bakiyem yetmediği için parayı ödememiştim sonra hesabım kilitlendi ve müşteri hizmetleriyle konuştum onlar bana önce o ücreti ödemem gerektiğini sonra tekrar arayıp iade işlemini başlatmamı istemişlerdi. Ben ücreti ödeyip sonra tekrar aradığımda iade işlemi tamamlanmıştı.

Geri
Yukarı