AppStore'dan eski sürüm uyguluma yükleme

MilosKrasicTR

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar.

Kullandığım telefonda iOS 7.1.2 sürümü yüklü. Snapseed, VSCO Cam gibi belli başlı kaliteli uygulamalar iOS 8+ sürümünü istiyor. Bu uygulamaların eski sürümünü(iOS 7) yüklemem mümkün müdür?

Mümkün. Yapmanız gereken eski versiyonlarını bulup, Tongbu yada İfunbox ile yüklemeniz.

Özür dileyerek konuyu hortlatıyorum. Fakat yapamadım ne yazık ki dediğiniz gibi :)

Arkadaşlar yeni konu açmak yerine tekrar canlandırmak istedim konuyu. Çözümünü hala beceremedim, yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Özür dileyerek konuyu hortlatıyorum. Fakat yapamadım ne yazık ki dediğiniz gibi :)

Arkadaşlar yeni konu açmak yerine tekrar canlandırmak istedim konuyu. Çözümünü hala beceremedim, yardımcı olabilir misiniz lütfen?
Kardeş aradığın uygulamanın versiyonunu internette aratıp bulacaksın .ipa uzantılı olacak daha sonra bunu ifunbox ile cihazına atacaksın bu kadar ifunbox ile nasıl yükleyeceğini internette aratıp bulabilirsin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı