Apu+ekran kartı tercih etmeli miyim?

• Konuyu başlatan swsc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 623

swsc

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Bu şekilde bir sistem crossfire ile ne gibi sonuçlar verebilir? Yalnız apuya göre performansı çok çok artırır mı bu tarz bir ekran kartı? Artırsa da bu fiyatlara değer mi? En yeni oyunlarda performans ne kadar tatmin edici olur?
Aslında amaç iyi bir ses kartı olan, günlük işlerimi rahatlıkla halledebilceğim, ssd ile hızlı işlem yapabilen bir bilgisayar toplamaktı ama işte piyasaya bakınca önünü alamıyorsun :LOL: Bu fiyatlara çıksam dahi iyi bir performans alamıycaksam bu sevdadan vazgeçip ucuz bir apu işlemcide karar kılıcam, önerilerinizi bekliyorum teşekkürler. amd.JPG

Selam; uzun zamandır foruma girmiyorum. Konulara bakarken dikkatimi çekti. Apu düşük bütçede alınabilecek maksimum performanslı sistemdir bana göre. Ayrıca ekran kartı gibi bir problemi olmadığı için Minitower model kasalarada taşınması amaçlı kurulabilecek sistemlere gayet açık bir sistem. Apu tercih edilirken bir fiyat performans. Birde heryere götürülebilmesi açısından düşünülebilir. Bir diğer konu ise Crossfire konusun da mantıklı seçimler olabilir. Apu işlemci alıp r9 280x üstü gibi kartlar kullanılacaksa Fx veya İ serisi işlemcilerin tercih edilmesi daha iyi seçim olacaktır. Bunlar benim şahsi görüşümdür, hiç bir baskı altında kalmadan kabul edilip/edilmeme özgürlüğüne sahipsiniz. İyi Forumlar. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı