APU İşlemci Önerisi

Hakan2233

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce 1050 için bir konu açtım ekran kartını alacaktım ama harici ekran kartının şimdilik bir öneminin olmadığını düşünüyorum. Daha sonra sisteme eklerim şimdilik beni idare edecek güçlü bir işlemci önerir misiniz? İnternette gördüm G4560 8GB RAM ile GTA 5 açıyor. Ne kadar doğrudur bilemem. Neyse işlemci önerirseniz yarın gidip alacağım. Ryzen 3 1200 veya 1300x iyi gibi ama nereden satıldığını bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce 1050 için bir konu açtım ekran kartını alacaktım ama harici ekran kartının şimdilik bir öneminin olmadığını düşünüyorum. Daha sonra sisteme eklerim şimdilik beni idare edecek güçlü bir işlemci önerir misiniz? İnternette gördüm G4560 8GB RAM ile GTA 5 açıyor. Ne kadar doğrudur bilemem. Neyse işlemci önerirseniz yarın gidip alacağım. Ryzen 3 1200 veya 1300x iyi gibi ama nereden satıldığını bulamadım.
Sinerji sitesinde satılıyor ama Ryzen serisinde dahili ekran kartı yok yani ekstradan ekran kartı alman gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı