Çözüldü APU sisteme dönüştürücü ile ikinci monitör bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

masterolovski

Hectopat
Birinci monitörüm VGA, anakartımda ikinci bir VGA slotu yok ama benim fazladan VGA monitörüm var ve ben bunu kullanmak için dönüştürücü almayı düşünüyorum. Acaba DVI-D slotuna dönüştürücü ile bağlasam VGA slotlu ikinci monitörümden görüntü alabilir miyim aynı birinci monitörüm gibi? Dönüştürücü hiç kullanmadım denilene göre performans kaybı, görüntü problemleri gibi şeyler oluyormuş benim için sorun değil. Ya da HDMI dönüştürücü ile yapabilir miyim? DVI-D olmak zorunda değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinci monitörüm VGA, anakartımda ikinci bir VGA slotu yok ama benim fazladan VGA monitörüm var ve ben bunu kullanmak için dönüştürücü almayı düşünüyorum. Acaba DVI-D slotuna dönüştürücü ile bağlasam VGA slotlu ikinci monitörümden görüntü alabilir miyim aynı birinci monitörüm gibi? Dönüştürücü hiç kullanmadım denilene göre performans kaybı, görüntü problemleri gibi şeyler oluyormuş benim için sorun değil. Ya da HDMI dönüştürücü ile yapabilir miyim? DVI-D olmak zorunda değil.
Merhaba.
Evet dönüştürücü ile bunu yapabilirsin. Bahsedilen performans kayıpları ise çoğunlukla gözle görülmesi mümkün olmayan, kullanımda fark edemeyeceğiniz kayıplar.
Eğer monitörlerinde HDMI girişi varsa HDMI switch ile yine aynı işlemi bir dönüştürücü kullanmadan yapman mümkün.

Geri
Yukarı