Aquarius 5T11-3050 alınır mı?

Alınmaz PC hocası yeni PC çıkardı vakit varken onu al daha iyi.

PC Hocası hangi sistem çıkarmış hocam? Bu arada evet o sistem alınmaz gibi duruyor.

Bütçenizi biraz daha zorlarsanız şu iki sistem arasında seçim yapmanızı öneririm.

(Her iki sistemin anakartınıda ya Asus yada MSİ yapınız.)

@messinicocugu

Eğerki bütçenizi arttıramazsanız indirimle daha güzel sistemler yakalayacağınza eminim. Ancak eğerki indirimi bekleyemeyeceksiniz bakıla bilir.

Böyle bir sistem daha iyi olur.

PC hocası hangi sistem çıkarmış hocam? Bu arada evet o sistem alınmaz gibi duruyor.

Bütçenizi biraz daha zorlarsanız şu iki sistem arasında seçim yapmanızı öneririm.

(Her iki sistemin anakartınıda ya ASUS'ya da MSI yapınız.)

@messinicocugu

Eğer ki bütçenizi arttıramazsanız indirimle daha güzel sistemler yakalayacağınza eminim. Ancak eğer ki indirimi bekleyemeyeceksiniz ba.

PC hocası hangi sistem çıkarmış hocam? Bu arada evet o sistem alınmaz gibi duruyor.

(Her iki sistemin anakartınıda ya ASUS'ya da MSI yapınız.)

@messinicocugu

Eğer ki bütçenizi arttıramazsanız indirimle daha güzel sistemler yakalayacağınza eminim. Ancak eğer ki indirimi bekleyemeyeceksiniz bakılabilir.

Kanka bende Ark'ın sistemini alacaktımda ilk olarak teşekkürler çünmkü gönderdiğiniz 2 sistem gerçekten çok iyi yani ben baktım Valorant'ta bu sistem bir de senin gösterdiğin 2. sisteme bu sistem en yüksekte 250 FPS sizin gönderdiğiniz 325 FPS'lerde hem de daha fazla yani anlayacağınız gerçekten sistem takdir edilecek durumda ben 2. Sistemi almaya karar verdim çünkü attığınız 1. sistem gerçekten çok kötü, ilk olarak 14000 TL 2.si işlemcisi attığınız 2. sisteme göre hemkarşılaştırmalarda gördüm hem de benchmarkta 2. sistem geçiyor
Ama ekran kartında 1. geçiyor ama bence 1. sistem alınmaz
Şimdiki benim sorum.
Her 2 sistemede ana kartları MSI'ya da ASUS yapınız demişssiniz yapmamamız durumunda sıkıntı çıkar mı?

Kanka bende Ark'ın sistemini alacaktımda ilk olarak teşekkürler çünmkü gönderdiğiniz 2 sistem gerçekten çok iyi yani ben baktım Valorant'ta bu sistem bir de senin gösterdiğin 2. sisteme bu sistem en yüksekte 250 FPS sizin gönderdiğiniz 325 FPS'lerde hem de daha fazla yani anlayacağınız gerçekten sistem takdir edilecek durumda ben 2. Sistemi almaya karar verdim çünkü attığınız 1. sistem gerçekten çok kötü, ilk olarak 14000 TL 2.si işlemcisi attığınız 2. sisteme göre hemkarşılaştırmalarda gördüm hem de benchmarkta 2. sistem geçiyor
Ama ekran kartında 1. geçiyor ama bence 1. sistem alınmaz
Şimdiki benim sorum.
Her 2 sistemede ana kartları MSI'ya da ASUS yapınız demişssiniz yapmamamız durumunda sıkıntı çıkar mı?

Dandik markalar hocam. Uzun götürürmü bilemem ama ileride bir sorun çıkabilir. Garanti olsun diye Asus yada MSİ yapabilirsiniz ileride başınız ağrımaz. @messinicocugu attığı sistem gerçekten iyi ona da bir bakın derim.

Geri
Yukarı