Aquarius 5T11-RTX3060 Ti sistem iyi midir?

Bu var hocam.

Hatta 2 bin TL daha ucuz.
Evet görmüştüm bunu ama işte taksitle alınca arada çok bir fiyat farkı kalmıyor çünkü gamegaraj belli bir yere kadar vadesiz ve amd nin düşük bütçe için tercih edilme durumu ortadan kalkıyor çünkü fiyat birbirine yakın oluyor. Gamegaraj dışında başka hiçbir site vadesiz taksit yapmıyor mu acaba bilginiz var mı

Evet görmüştüm bunu ama işte taksitle alınca arada çok bir fiyat farkı kalmıyor çünkü GameGaraj belli bir yere kadar vadesiz ve AMD'nin düşük bütçe için tercih edilme durumu ortadan kalkıyor çünkü fiyat birbirine yakın oluyor. GameGaraj dışında başka hiçbir site vadesiz taksit yapmıyor mu acaba bilginiz var mı?

Hocam kusura bakmayın konunun sonunu okumamıştım maalesef ki banka işlemlerinden anlamam ama bir bakacağım.

Yani monitör dahil Max herhalde 20 k civarlarında monitörsüz bu fiyatlara çıkabilirim en fazla 18.2 falan

Bunları alın hocam.

Bunları alın hocam.
Ekran kartları dışında kasaları da farklı aralarında çok bir fark var mıdır çünkü eğer benzerlerse 10-15 fps düşük olmasına rağmen 3060 ti alırım sanırım ama diğer özelliklerin aynı veya yakın olması durumunda

Ekran kartları dışında kasaları da farklı aralarında çok bir fark var mıdır çünkü eğer benzerlerse 10-15 FPS düşük olmasına rağmen 3060 Ti alırım sanırım ama diğer özelliklerin aynı veya yakın olması durumunda

Benim attığımın kasası daha iyi hocam diğerleri aynı zaten.

Peki sizce benzer fiyata 5-10 FPS fazla AMD ekran kartı daha iyi kasa mı NVIDIA ekran kartı daha kötü kasa mı? NVIDIA kalitesi bu açığı kapatacak kadar fark var mı?

NVIDIA kapatabiliyor bu farkı 3060 Ti da alabilirsin aslında çok da fark etmez.

Anladım çok teşekkür ediyorum son olarak şeyi merak ettim genelde hazır sistem almak mı daha ucuza geliyor yoksa yine aynı yerden toplama mı?

Ayno yerden toplamadan daha ucuza gelir hazır sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı