Araba için magsafe telefon tutucu önerisi

Torik61

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir aracım için bir magsafe telefon tutucu arıyorum fakat bir türlü istediğim modeli bulamadım. Telefonum iPhone 14 Pro Max, arabam da BMW 1 serisi. Cama ya da konsola yapışan ürünler estetik olarak hoşuma gitmediği için klima ızgarasına takılan bir model istiyorum. Kablosuz şarj özelliği olmasına gerek yok, zaten cihazı çok ısıtmasından dolayı pek sıcak baktığım/sık kullanacağım bir teknoloji değil. Kaliteli malzemelerden üretilen, uzun süre kullanabileceğim, sorunsuz bir ürün almak istiyorum. Aklıma yatan birkaç modeli aşağıya bırakıyorum. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Mcdodo CH-2340 15W Kablosuz Şarj 1.265TL (Metal gövde)
Belkin Car Vent Mount PRO 1.406TL (Plastik gövde)
Spigen OneTap Pro AirVent 899TL (Plastik gövde)
Spigen OneTap Pro AirVent Kablosuz Şarj 1.199TL (Plastik gövde)

Kablosuz şarj özelliğine gerek yok diyorsanız size bir ürün önereyim, bana dua edersiniz :)

Choetech Magsafe Uyumlu Air-Vent Havalandırma Mıknatıslı Manyetik Araç Içi Telefon Tutucu AT-0004

İşim gereği sürekli yollarda olduğum ve telefonum da 14 Pro Max gibi ağır bir telefon olduğu için bir çok ürün denedim. Çok paralar harcadım :) Yukarıda linklediğim ürünü aldıktan sonra başkasına kesinlikle bakmadım. İnanılmaz tutuyor, ayrıca ürün de çok kaliteli, premium hissiyatı mevcut. Alın geçin yani. Öyle bir ürün. Yıllarca arkanıza bakmadan mutlu bir şekilde kullanırsınız.

Araç içi kablosuz şarjı önermiyorum bu arada, sıcaklık vb. nedenlerle bataryaya ciddi zarar veriyor. Sağlığı çok ciddi düşürüyor.

Kablosuz şarj özelliğine gerek yok diyorsanız size bir ürün önereyim, bana dua edersiniz :)

Choetech Magsafe Uyumlu Air-Vent Havalandırma Mıknatıslı Manyetik Araç Içi Telefon Tutucu AT-0004

İşim gereği sürekli yollarda olduğum ve telefonum da 14 Pro Max gibi ağır bir telefon olduğu için bir çok ürün denedim. Çok paralar harcadım :) Yukarıda linklediğim ürünü aldıktan sonra başkasına kesinlikle bakmadım. İnanılmaz tutuyor, ayrıca ürün de çok kaliteli, premium hissiyatı mevcut. Alın geçin yani. Öyle bir ürün. Yıllarca arkanıza bakmadan mutlu bir şekilde kullanırsınız.

Araç içi kablosuz şarjı önermiyorum bu arada, sıcaklık vb. nedenlerle bataryaya ciddi zarar veriyor. Sağlığı çok ciddi düşürüyor.
Çok teşekkür ederim, fiyatı da uygunmuş attığınız ürünün. Denemeye değer, en kötü iade ederim.

Ben de bahsettiğiniz sebeplerden dolayı kablosuz şarj istemiyorum. Telefonun kendi özellikleri, yüksek ekran parlaklığı ve GPS derken zaten telefon çok ısınıyor; kablosuz şarj ile ekstra yük bindirmeye gerek yok. Pil ömrünü umursamasak bile bu sefer de telefon ısınınca otomatik azalan ekran parlaklığıyla faktörü giriyor işin içine. Yazın zaten güneşte telefonu görmek zor, parlaklığı limitlenirse iyice işkence olur.

Telefonun arkasına

Telefonun arkasına metal plaka yapıştırıyor musunuz yoksa düz kılıfsız telefon şak diye yapışıyor mu buna güçlü şekilde?

Telefonun arkasına

Telefonun arkasına metal plaka yapıştırıyor musunuz yoksa düz kılıfsız telefon şak diye yapışıyor mu buna güçlü şekilde?
Kılıfsız şekilde şak diye yapışıyor tabii, 14 Pro Max’ın kendinden magsafe özelliği var. Kullandığım kılıflar da magsafeli olduğundan kılıfla da en ufak sorun yaşamıyorum.

Telefonunuz ya da kılıfınız magsafeli değilse arkasına magsafe ring yapıştırarak kullanmanız lazım bu ürün özelinde.

Kılıfsız şekilde şak diye yapışıyor tabii, 14 Pro Max’ın kendinden magsafe özelliği var. Kullandığım kılıflar da magsafeli olduğundan kılıfla da en ufak sorun yaşamıyorum.

Telefonunuz ya da kılıfınız magsafeli değilse arkasına magsafe ring yapıştırarak kullanmanız lazım bu ürün özelinde.
iPhone 12 kullanıyorum, magsafe var diye biliyorum hiç kullanmadım ama. Teşekkürler bilgilendirme için.

Yeni konular

Geri
Yukarı