Araba nasıl alınır?

kampanzo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar araba alacağım ama peşinatım çok az 200-250 bin civarı ancak çıkartabiliyorum, aylık 20 bine kadar taksit ödeyecek gücüm var, sıfır ya da 2.el olabilir piyasadaki en ucuz sıfır araba 1.4 Egea için bayi 300 bin kredi çıkartıyor ama kalan miktarı tamamlayamıyorum, herkesin kenarda 500 bin peşinatı mı ya da bu kredi politikası ile nasıl bir araba sahibi olacağım, nasıl modeller bakmalıyım yardımcı olabilir misiniz istediğim HB otomatik bir araba çok eski olmamak kaydıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiesta bakabilirsiniz.
Arkadaşlar araba alacağım ama peşinatım çok az 200-250 bin civarı ancak çıkartabiliyorum, aylık 20 bine kadar taksit ödeyecek gücüm var, sıfır ya da 2.el olabilir piyasadaki en ucuz sıfır araba 1.4 Egea için bayi 300 bin kredi çıkartıyor ama kalan miktarı tamamlayamıyorum, herkesin kenarda 500 bin peşinatı mı ya da bu kredi politikası ile nasıl bir araba sahibi olacağım, nasıl modeller bakmalıyım yardımcı olabilir misiniz istediğim HB otomatik bir araba çok eski olmamak kaydıyla.

parayı basıyorsun alıyorsun, diğer türlü adamın böbreğini bile sökerler şaka bi yana az yaksın çok kaçsın diyorsan Hyundai i20 ya da accent dizel modellere bakabilirsin 😅😅

2014 C4 otomatik. 200-250 bin TL kredi ile işi çözersiniz. :D
üstadım malum sitede araştırma yaparken c4 otomatiklerin fiyatı aynı sınıf birçok araca göre uygun dizel otomatik kombinasyonu var 1.6hdi comfort paketler çıkıyor karşıma ama 100 bin km görmüş arabalar, alınır mı başımı ağrıtır mı

Üstadım malum sitede araştırma yaparken C4 otomatiklerin fiyatı aynı sınıf birçok araca göre uygun dizel otomatik kombinasyonu var 1.6hdi comfort paketler çıkıyor karşıma ama 100 bin km görmüş arabalar, alınır mı? Başımı ağrıtır mı?

Ben sadece bir örnek model belirttim. Tabii ki kontrol ettirmek temiz olup olmadıklarına baktırmak size kalmış. Çok mükemmel bir şey beklemek yanlış olur tabii ki ama standart kullanıcıyı mutlu edebileceğini düşünüyorum. En azından Clio'dan daha iyi hissettiriyor. Motor ve şanzıman için servis yorum yapmalı.

Geri
Yukarı