Araç Branda Tavsiyesi

Ruhadamaog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Aracımı özellikle yazın güneşin oluşturacağı yanıklar ve kışın dolu vb. etkilerden korumak için bir örtü kullanmak istiyorum. Brandalar çadır yanığı yapıyor diye duydum, en az 5-6 aydır kullandığınız ve önerebileceğiniz bir ürün var mı? Veya önerebileceğiniz bir malzeme olursa diktirmeyi de düşünebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Aracımı özellikle yazın güneşin oluşturacağı yanıklar ve kışın dolu vb. etkilerden korumak için bir örtü kullanmak istiyorum. Brandalar çadır yanığı yapıyor diye duydum, en az 5-6 aydır kullandığınız ve önerebileceğiniz bir ürün var mı? Veya önerebileceğiniz bir malzeme olursa diktirmeyi de düşünebilirim.
Marka vs. bilmiyorum ancak 5 yıldır kullandığımız bir branda var. Pek kaliteli de değil açıkçası. Hiç bir problem yaşamadık. Ancak çadır yanığı oluşturmaması için dikkat etmen gereken en önemli şey yağmur yedikten sonra araç üzerinde bırakmaman. Yağmur yağmadan çıkartman en iyisi olacaktır.

Marka vs. bilmiyorum ancak 5 yıldır kullandığımız bir branda var. Pek kaliteli de değil açıkçası. Hiç bir problem yaşamadık. Ancak çadır yanığı oluşturmaması için dikkat etmen gereken en önemli şey yağmur yedikten sonra araç üzerinde bırakmaman. Yağmur yağmadan çıkartman en iyisi olacaktır.

Hocam yağmur yağmasa bile terleme yapıp yanık oluşmasına sebep oluyor iyi bir ürün kullanmazsak

Brandanın en büyük dezavantajlarından birisi de rüzgarda sürekli sürtüne yapıp aracın boyasını zımpara gibi çizmesidir. Bu nedenle branda kullanacaksanız çok iyi bir şekilde bağlamanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı