Arada bir içilen keyfi sigara bir problem çıkarır mı?

ofsaytkaan31

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500, GTX 1650, 16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Sigara bağımlısı değilim, ayda 1-2 arkadaşlarla ortamda içerim 2-3 tane. Bağımlı olacağımı düşünmüyorum. Arada bir içtiğim sigara bana sıkıntı çıkarır mı?

Çok bir şey olmaz ama hiç içmemek daha iyidir.

Zannetmiyorum ama yine içilmemesini öneririm.

Artar tüketimi zamanla.
Yolun başındayken bırakın. Bırakması kolay olur şimdi çünkü. İleride çok zorlanırsınız.

Artar tüketimi zamanla.
Yolun başındayken bırakın. Bırakması kolay olur şimdi çünkü. İleride çok zorlanırsınız.

Hocam hiç bağımlı olacağımı düşünmüyorum. Zaten spor yaptığım için aşırıya kaçarsam solunum sıkıntısı yaşayacağımı düşünüyorum.

Hocam hiç bağımlı olacağımı düşünmüyorum. Zaten spor yaptığım için aşırıya kaçarsam solunum sıkıntısı yaşayacağımı düşünüyorum.
Hocam başlayanlara dikkat edin. Hepsi bir tadına bakayım diye başlıyor.İnanın bu şekilde devam etmeniz çok zor. Kendinize bir bahane bulup paket almaya başlarsınız.
Sigarada nikotin var ve buda insana bağımlılık yaptırıyor. Beyin sürekli onu istiyor. Vücudunuz henüz alışmamışken bu nikotine, bırakın gitsin.

Hocam iradenize güveniyorsanız bi sorun olmaz. Stresli zamanlarınızda içmeyin yoksa bağımlılık yapıyor. Bende 1 yıldır içiyorum günde max 5 tane. Günde 1-2 paket bitirenleri anlamıyorum

Bağımlı arkadaşlarım da o şekilde başladığını söylüyor çoğu. Hala nasıl bağımlı olduklarını anlayamıyorum, kokusu leş gibi sürekli içince rahatlık falan da vermez. Ben ayda 1-2 kere içtiğim için hafiften baş döndürüyor o kadar.

Hocam iradenize güveniyorsanız bir sorun olmaz. Stresli zamanlarınızda içmeyin yoksa bağımlılık yapıyor. Bende 1 yıldır içiyorum günde Max 5 tane. Günde 1-2 paket bitirenleri anlamıyorum

İsteseniz bir anda kesebilir misiniz hocam peki?

Aynen öyle ne de güzel demişsiniz.
Tat verdiği veya rahatlattığıda yok.Bağımlı oldunduğu için, beyin nikotin istiyor sadece.
Anlık bir rahatlatma hissi var.
Kokusunu zaten hiç deme. Ağzını adam açmasıyla midem bulanıyor, leş gibi koku bırakıyor insan bedeninde. Dişleri çürütmesi,ciğerleri ileride kanser etmesi daha bir sürü zararı var. Üstelik cebine de zarar veriyorsun.
Kendine hergün silah alıyorsun düşün.İntihar gibi resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…