Aralgame'den outlet ürün alınmalı mı?

zBatuhan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aralgame'de şuan Razer markalı outlet ürünlerde çok iyi fırsatlar mevcut. 600 TL'ye Blackwidow Chroma V2 Orange Switch satıyorlar. Normalde piyasası 1000 TL. DM attım, sadece kutusu çizikli ve ya ezikliymiş, üründe bir sıkıntı yokmuş. Ancak biraz araştırmam sonucu herkes "Aralgame'den Razer markalı bir şey almayın 2 ay sonra bozuluyor garanti için yollayınca kullanıcı hatası diyorlar tamir bile etmiyorlar" diyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü görmeden, denemeden almanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Hele ki firma hakkında bu kadar kötü yorum mevcutken. 600 TL az bir miktar değil. Ben sizin yerinizde olsam iki ay daha bekler sıfır bir ürün alırdım. Ya da 600 TL bandında sıfır ürünlere yönelebilirsiniz.

Ürünü görmeden, denemeden almanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Hele ki firma hakkında bu kadar kötü yorum mevcutken. 600 TL az bir miktar değil. Ben sizin yerinizde olsam iki ay daha bekler sıfır bir ürün alırdım. Ya da 600 TL bandında sıfır ürünlere yönelebilirsiniz.
2 ay daha beklersem ne gibi indirimlerle karşılaşabilirim nasıl alabilirim ki o fiyata sıfırını

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı