Arama çubuğunda arama yapılamaması

Merhaba, arkadaşlar ben Windows 10 kullanıyorum bugün bilgisayarımı RAM arttırımı ve termal macun eklemeye götürdüm ve ikisini de yaptık 8 GB RAM oldu ve eve geldikten sonra ne gibi performans artışı olmuş diye açtım. Bakarken arama çubuğuna bastım, bastıktan yaklaşık 5 saniye sonra arama çubuğu kapandı. Güncelleştirme vardı güncelleştirdim. Tekrar denedim ama yine aynısı oluyordu. Bu sorunun nedeni nedir? Şimdiden teşekkür ederim.
Aynı sorun vardı format atarak sorunu çözdüm.

Bir şey tamamlanıyor %20 bir sorun olmaz değil mi?
Eğer sorununuz @Eray T 'ın önerisi ile çözülmezse bu yöntemi deneyin:
1. Çalıştır (Win+R) ekranına services.msc yazın ve enterlayın.
2. Karşınıza çıkan ekranda Windows Search hizmetini bulun ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
3. Eğer çalışmıyorsa Windows Search hizmetine sağ tıklayıp özellikler deyin.
4. Başlangıç türünü Otomatik (Gecikmeli başlatma) olarak ayarlayın ve hizmeti başlatmak için başlat butonuna tıklayın.

Arama çubuğunu deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.

Bu konuyu da inceleyebilirsiniz: Windows 10 arama çubuğu çalışmıyor

Eğer sorununuz @Eray T'ın önerisi ile çözülmezse bu yöntemi deneyin:
1. çalıştır (Win+r) ekranına services.msc yazın ve enterlayın.
2. karşınıza çıkan ekranda Windows Search hizmetini bulun ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
3. eğer çalışmıyorsa Windows Search hizmetine sağ tıklayıp özellikler deyin.
4. başlangıç türünü otomatik (gecikmeli başlatma) olarak ayarlayın ve hizmeti başlatmak için başlat butonuna tıklayın.

Arama çubuğunu deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.

Bu konuyu da inceleyebilirsiniz: Windows 10 arama çubuğu çalışmıyor

Maalesef sizin dediğiniz yöntemi yaptım ama herhangi bir bir değişiklik olmadı.

Dostum format at.

Yaklaşık 2 ay önce yine bu aynı sorunu yaşamıştım bilgisayarı güncellemiştim ve açtığımda normal olmuştu dün isteğe bağlı güncelleştirmelerden birini yaptım ama düzelmedi yani önceden çözüldüğü için pek Format'a yakın durmuyorum hem bilgisayarımda önemli bilgilerde var.

Merhaba, arkadaşlar ben Windows 10 kullanıyorum bugün bilgisayarımı RAM arttırımı ve termal macun eklemeye götürdüm ve ikisini de yaptık 8 GB RAM oldu ve eve geldikten sonra ne gibi performans artışı olmuş diye açtım. Bakarken arama çubuğuna bastım, bastıktan yaklaşık 5 saniye sonra arama çubuğu kapandı. Güncelleştirme vardı güncelleştirdim. Tekrar denedim ama yine aynısı oluyordu. Bu sorunun nedeni nedir
Aynı sorun bende de var, tam olarak aynısı. Çözümü bulduuysan söyleyebilir misin?

Geri
Yukarı