Arama motoru kendi kendine değişip Yahoo oluyor

dilaniko

Yoctopat
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 1 yıldır bilgisayarımın arama motoru kendi kendine Yahoo’ya dönüyor. Ayarlardan tüm alternatifleri silip sadece Google’ı bırakıyorum. En fazla 4-5 gün sonra tekrardan Yahoo oluyor ve onun dışında da bir sürü arama motoru alternatifi ekleniyor. Asla çözüm bulamıyorum, bu duruma çözümü olan varsa paylaşabilir mi?

IMG_0184.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Chrome'u ayarlardan fabrika ayarlarına geri getirdiniz mi? Ek olarak silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Veya Brave tarayıcıyı kullanabilirsiniz hem hızlı hem güvenlik açısından çok daha iyi hem de reklam engelleyici mevcut rahat rahat kullanabilirsiniz. Ben Chrome asla kullanmam hem gereksiz sistemi yoruyor hem de çok yavaş. Ama yine de siz bilirsiniz.

McAfee kullanıyor musunuz?

Google Chrome'u ayarlardan fabrika ayarlarına geri getirdiniz mi? Ek olarak silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Veya Brave tarayıcıyı kullanabilirsiniz hem hızlı hem güvenlik açısından çok daha iyi hem de reklam engelleyici mevcut rahat rahat kullanabilirsiniz. Ben Chrome asla kullanmam hem gereksiz sistemi yoruyor hem de çok yavaş. Ama yine de siz bilirsiniz.
Bu zamana kadar chrome dışında bir tarayıcı kullanmadım. Alışkanlık olduğu için Yahoo!’ya döndüğünde tekrar Google yapıyorum. Önerinizi de denerim olmazsa tekrar Chrome. Fabrika ayarlarına da getirdim bu arada çözümü olmadı maalesef🤷🏼‍♀️

Bu zamana kadar Chrome dışında bir tarayıcı kullanmadım. Alışkanlık olduğu için Yahoo!'ya döndüğünde tekrar Google yapıyorum. Önerinizi de denerim olmazsa tekrar Chrome. Fabrika ayarlarına da getirdim bu arada çözümü olmadı maalesef🤷🏼‍♀️

Ek olarak virüs girmiş olabilir pek sanmıyorum ama yine de Malwarebytes indirip tarama yapabilirsiniz. Brave indirip kullanıp deneyedebilirsiniz rahat gelirse devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı