Aras Kargo "acentede iade" sıkıntısı

sivurant

Hectopat
İncehesap.com'dan Gaming gecesinde GTX 1660 Super siparişi verdim ve altta bıraktığım gibi acentede iade ibaresi çıkıyor. Bu başıma ikinci kere geliyor, bunun sebebi sizce ne olabilir? Bu sefer ekran kartı siparişi verdim indirimli aldım iade olursa bu fırsat bir daha elime geçmez. Gelmeme ihtimali var mı? Başına böyle bir olay gelen var mı? İkametgâh ettiğim yer Gaziosmanpaşa. Bir önceki sıkıntı da pandemi yoktu.

Dosya Ekleri

• Adsızerff.png
    Adsızerff.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam muhtemel bulamadık dümeniyle şubeye geri götürmüşler indirimden aldıysanız bir daha bu fiyat elinize geçmeyebilir gidip şubeden teslim alın derim.

Kral neresi onu da bilmiyorum orasi ben orada ikametgâh bile etmiyorum saçma değil mi?

Esentepe mAh. Gazi Osman paşa Cad. No: 33, D: A, 34065 eyüpsultan Google'da adres burası gözüküyor bence gidip alın derim 3 gün bekletiyolardı galiba şubede ben olsam sabah kargalarla kahvaltı yapıp çıkarım evden :)

İncehesap alışverişimde aynı olay başıma geldi ve aynı kargo şirketiydi. İlk olarak aras kurye müşteri hizmetlerine ( 0850 210 25 25 ) ulaşıp onlardan bilgi almaya çalış. Durum neymiş onu anla. Erken davranırsan geri dönmeden çözebilirsin olayı. En kötü senaryo ise kargon geri incehesapa gider Incehesap MH konuşur kargonun geri gönderilmesini istersin. Benim kargomda aynı firmada iade edildi incehesapa konuştum tekrar kargoya verildi ve teslim aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı