Aras Kargo kargomu getirmedi

Aras Kargo'dan gelecek bir kitabım vardı. Bildirim gelmisti saat 5.45 gibi falan. Kargonuzun adresinize gelmesine 2 durak var yazıyordu. 5 10 dk sonra tekrar baktım ve görsele bıraktığım şey yazıyordu. Sizce mesai bittiği için mi böyle yazıyor yarın getirirler mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220110-192812_Chrome.jpg
    Screenshot_20220110-192812_Chrome.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 113
Müşteri hizmetleri'ni arayıp bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo'dan gelecek bir kitabım vardı. Bildirim gelmisti saat 5.45 gibi falan. Kargonuzun adresinize gelmesine 2 durak var yazıyordu. 5 10 dk sonra tekrar baktım ve görsele bıraktığım şey yazıyordu. Sizce mesai bittiği için mi böyle yazıyor yarın getirirler mi?

Hocam bana da gelmemişti katı yazmamışım bir adam aradı beni cuma günüydü o zaman pazartesi tekrardan gelecek dedi bir adres verdim öyle geldi size de ya öyle olur ya da şubeden alırsınız

Birkaç ay Aras kargoda çalıştım, sistemleri berbat. Bazen kuryenin teslimatı yapmasına sistem izin vermiyor, garip bir yazılımı var.

Birkaç ay Aras kargoda çalıştım, sistemleri berbat. Bazen kuryenin teslimatı yapmasına sistem izin vermiyor, garip bir yazılımı var.
Hocam ben evdeydim, 16 durak gösteriyordu ama bi anda teslim edilemedi şubeden alın bildirisi geldi. Şube yakın olduğu için yarın hiç aramadan gitsem alabilir miyim?

Geri
Yukarı