Aras kurye 3 gündür yolda

Nuri Kekeç

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben İncehesap'tan alışveriş yapmıştım. Kargomu 10.06.2020 kargoya verdiler. Aslında bugüne çoktan gelmesi lazımdı ancak hiçbir transfer de diye bir güncelleme girilmedi. Nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim.

1 Ay önce sınavım için kitap almıştım hala gelmedi ve 1 haftadır kuryede. Aras kargo kullanan yerlerden alışveriş yapmamanı öneririm ne doğru dürüst hizmet ne de müşteri hizmetleri var.

Merhaba ben İncehesap'tan alışveriş yapmıştım. Kargomu 10.06.2020 kargoya verdiler. Aslında bugüne çoktan gelmesi lazımdı ancak hiçbir transfer de diye bir güncelleme girilmedi. Nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim.
aynı gün b

05 Haz 2020, 22:07:00 'de verdiğim sipariş hala yolda gözüküyo...
aynı gün b

05 Haz 2020, 22:07:00 'de verdiğim sipariş hala yolda gözüküyo...
6 gündür ne yolu geliyor anlamadım bende :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 42
Daha 3 gün olmuş gözünü seveyim sanki 3 aydır gelmeyen aliexpress kargosu gibi konuşuyorsunuz. Ben bu konularda galiba sabırlı çıktım. Aldığım ekran kartı neredeyse 2 haftada geldi. Kasmayın elbet bugün, yarın elinizde olur.

Aras kargo iyidir ya. Sıkıntı çıkardığı nadir görülür. Demek Yurtiçi'nden alsan gazeteye ilan vercen 😅

Allah kimseyi Yurt içi veya Sürat Kargo'nun eline düşürmesin. Ölümü beklemekten daha beter.

Aras kargo iyidir ya. Sıkıntı çıkardığı nadir görülür. Demek Yurtiçi'nden alsan gazeteye ilan vercen 😅

Allah kimseyi Yurt içi veya Sürat Kargo'nun eline düşürmesin. Ölümü beklemekten daha beter.
Bilgisayar toplama sürecimde yurtiçi kargo 3 gün içinde her şeyimi getirdi aras kurye için aynı şeyi söyleyemem ama.
Bilgisayar toplama sürecimde yurtiçi kargo 3 gün içinde her şeyimi getirdi aras kurye için aynı şeyi söyleyemem ama.
Hatta bir ürünüm hollandadan istanbula istanbuldan hatay'a geldi istanbuldan 2 günde kapımak kadar geldi ama aras kuryeyi 10 gündür bekliyorum 6 gündür yola görünüyor :D

Geri
Yukarı