Arc A750 sistem alınır mı?

İlk çıktığı günden beri AMD yazılımından daha stabil kankam ne anlatıyorsun sen? Intel bu.

Kullandın mı? Ben kullanıcı yorumuna göre konuşuyorum.

Kullandın mı? Ben kullanıcı yorumuna göre konuşuyorum.
Bende kullanıcı yorumlarına göre konuşuyorum ve genellikle olumlu yorumlara rastlıyorum hep. Günümüzde bile AMD'nin 400 ve 500 serisi kartlarının halen sorun üstüne sorun çıkardığının farkındayızdır. Ama intel için bunu diyemeyiz. Kartları çıkardıkları zamandan beridir geliştiriyorlar evet ama kullanılabilirlik olarak stabiller. Şu an bütçem olsa ve f/p olsa sistem intel ekran kartına düşünmeden geçerim.

Bende kullanıcı yorumlarına göre konuşuyorum ve genellikle olumlu yorumlara rastlıyorum hep. Günümüzde bile AMD'nin 400 ve 500 serisi kartlarının halen sorun üstüne sorun çıkardığının farkındayızdır. Ama Intel için bunu diyemeyiz. Kartları çıkardıkları zamandan beridir geliştiriyorlar evet ama kullanılabilirlik olarak stabiller. Şu an bütçem olsa ve F/P olsa sistem Intel ekran kartına düşünmeden geçerim.

400-500 serileriyle neden karşılaştırıyorsun :D ben NVIDIA'cıyım ama AMD- Intel'den daha iyi ekran kartı olarak.

400-500 serileriyle neden karşılaştırıyorsun :D ben NVIDIA'cıyım ama AMD- Intel'den daha iyi ekran kartı olarak.
Günümüzde sorunları devam ettiği için karşılaştırıyorum. Ben hiç birini savunmuyorum veya tarafçı değilim. AMD'de hem ekran kartı hem de işlemci konusunda çok çok iyi zaten ona sözüm yok. İntelin zaten RTX 4K serisi ile karşılaştıracak veya AMD'nin XTX 7K serisiyle kıyaslayacak bir ekran kartı yok ki. O yüzden elbette şu an daha iyi AMD. İntel elbet bu tarz atılımlar yapacaktır ama.

Fanboyluğa giriyor bu Intel yapmışsa iyidir demek çok yanlış.
Hiçte bile. Adamlar kaç yıldır işin içinde sence böyle bir şeyi denemeden yada tam olarak başarılı bir test sonucuna ulaşmadan çıkarmazlardı onu diyorum. Yani büyük ihtimal ne yaptıklarını biliyorlardı. Fanboyluk olmuyor bu maalesef. Siz öyle görebilirsiniz sorun yok.

Geri
Yukarı