ARCELIK A.S. 1V5-GNB1440A1B8 BIOS Güncelleme

-Mert-

Hectopat
Daha fazla  
ARCELIK A.S. 1V5-GNB1440A1B8 Arkadaşlar grundig bir notebook var elimde ama AIDA64 yükledim ve bir şey fark ettim.
Görüntü BIOS'u 2 yıldan daha eski. Gerekli ise güncelleyin diyordu. Bunun üzerine güncellemeye karar verdim. Ama nasıl güncellerim pek detaylı bir bilgi pek verilmemiş. En azından nasıl yapacağız fotoğraf olsaymış iyi olacakmış veya video. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

AIDA64 BIOS bilgi.

Aida64 Bios Bilgi.png

Rapor.
Rapor.png

Yardım edebilecek yokmu?
ARCELIK A.S. 1V5-GNB1440A1B8 Arkadaşlar grundig bir notebook var elimde ama AIDA64 yükledim ve bir şey fark ettim.
Görüntü BIOS'u 2 yıldan daha eski. Gerekli ise güncelleyin diyordu. Bunun üzerine güncellemeye karar verdim. Ama nasıl güncellerim pek detaylı bir bilgi pek verilmemiş. En azından nasıl yapacağız fotoğraf olsaymış iyi olacakmış veya video. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

AIDA64 BIOS bilgi.

Aida64 Bios Bilgi.png

Rapor.
Rapor.png
Yardım edebilecek kimse yokmu?
Bu konuyla ilgili gerçekten yardım edebilecek yokmu? çok kafama takıldı bu sorun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı