Arçelik Smart TV güncelleme gelmiyor

Bende diamond Pro aldım 3 güncelleme geldi sadece. Disney + bile gelmedi daha. Smart TV Apps'a exxen bile geldi ama Disney gelmedi maalesef. Televizyon alacak olan varsa tercihinizi Samsung gibi Android TV'ler için seçin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende diamond Pro aldım 3 güncelleme geldi sadece. Disney + bile gelmedi daha. Smart TV Apps'a exxen bile geldi ama Disney gelmedi maalesef. Televizyon alacak olan varsa tercihinizi Samsung gibi Android TV'ler için seçin.

Smart TV Apps tam resmini atabilir misiniz? Ailemizde Arçelik Smart TV kullanan birisinde de bu uygulama kısımı var. TV'yi yeni aldılar. İçerisinde (D-Smart GO, Netflix, TRT izle ve Exxen vs...) gibi birçok uygulama var. Burada da Disney+ henüz gelmemiş. Belki Disney ile alakalı olabilir. Google tarayıcı üzeriden indirilerek TV'de belki kullanılabilir bu konuda hiç emin değilim.

Smart TV apps tam resmini atabilir misiniz? Ailemizde Arçelik Smart TV kullanan birisinde de bu uygulama kısımı var. TV'yi yeni aldılar. İçerisinde (D-Smart GO, Netflix, TRT izle ve exxen vs...) Gibi birçok uygulama var. Burada da Disney+ henüz gelmemiş. Belki Disney ile alakalı olabilir. Google tarayıcı üzeriden indirilerek TV'de belki kullanılabilir bu konuda hiç emin değilim.

Evde değilim şu an, internetten buldum. Resmi ve aynısı. 7.sıradaki.

1658126134042.png

Kabloya gerek yok ekran yansıtma var ama öyle yapınca ses-görüntü gecikmesi oluyor. Yine de tavsiye için sağ olun.

Xiaomi Mi TV Stick, Xiaomi Mi Box gibi TV Medya Oynatıcı aparatlarda kullanıp güncel uygulamaları kullanmanız da mümkün. Yalnız belirttiğim gibi ne kadar sağlıklı bir yöntem bilemiyorum. TVlerinizin ömrünü yiyebilir. Çalışma sistemini yavaşlatabilir veya bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Araştırmadım, eğer ki kullanan varsa bilgilendirsin, almak isteyen arkadaşlarda yararlanabilirler.

Geri
Yukarı