Arch Linux XFCE fontlar eksik

Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar sisteme bayağı bi' font yükledim ama hala Btop'ta ve bazı yerlerde fontlar oldukça kötü bu nasıl çözülecek?

Kurulu olanlar:
gnu-free-fonts noto-fonts sdl2_ttf ttf-bitstream-vera ttf-caladea ttf-carlito ttf-croscore ttf-dejavu birdfont opendesktop-fonts perl-font-ttf sdl_ttf ttf-anonymous-pro ttf-arphic-ukai ttf-baekmuk ttf-cascadia-code ttf-cormorant ttf-eurof ttf-fantasque-sans-mono ttf-fira-code ttf-fira-mono ttf-fira-sans ttf-font-awesome ttf-hanazono ttf-hannom ttf-ibm-plex ttf-inconsolata ttf-indic-otf ttf-ionicons ttf-jetbrains-mono ttf-joypixels ttf-junicode ttf-khmer ttf-lato ttf-liberation ttf-linux-libertine ttf-linux-libertine-g ttf-monofur ttf-opensans ttf-proggy-clean ttf-roboto ttf-roboto-mono ttf-sarasa-gothic ttf-sazanami ttf-tibetan-machine

Şu şekilde gördüğünüz gibi bozuk yani. Önceden de bu fontları yüklüyordum düzeliyordu ama şu an düzelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudan terminal fontu kullanmıyor mu ? Terminal fontunu değiştirerek denedin mi ?

O fontları ATT'den mi yükledin elle mi yükledin?
Benim oyun un bazı kısımlarında font sorunu oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…