Archive.org'dan bulunan Windows 9 görünümlü Windows 7 güvenilir mi?

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta bahsettiğim gibidir, bir sorun olup olmadığını tespit edebilir misiniz? Link burada.

Bence indirmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence indirmeyin.

Benim bir kuzenim var, kendisi öğretmen ona format atmam gerekiyor, fakat Windows 7 formatı istiyor görüntüsü değiştirilmiş ve 1 ayda kullanılmayacak hale gelmeyen bir ISO istiyor.

Konuyu pek anlamadım ama Windows 9 görünümlü Windows 7 ne? Hangi ara Windows 9 çıktı?

En güvenilir görüntüsü değiştirilmiş, ve performans sağlayan Windows 7 ISO'su bulmamda yardım eder misiniz?

Sistemi nedir? Ona göre bir işletim sistemi tavsiyesi verebiliriz. Görüntüsü değiştirilmiş olanlar pek güvenilir değil.

Sistemi nedir? Ona göre bir işletim sistemi tavsiyesi verebiliriz. Görüntüsü değiştirilmiş olanlar pek güvenilir değil.

Adam nişanlısıyla yemeğe çıktı, sadece marka ve modelini biliyorum şu anda, formatı evine gidip atacağım. Grundig GNB 1565 A1 i3 dizüstü bilgisayar

Adam nişanlısıyla yemeğe çıktı, sadece marka ve modelini biliyorum şu anda, formatı evine gidip atacağım. Grundig GNB 1565 A1 i3 dizüstü bilgisayar

Windows 8.1 kurabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…