Arctic Freezer 34 Duo nasıl?

Melih6868

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Ryzen 5 3600 işlemci kullanmaktayım ve işlemcim daha serin çalışsın kullanım ömrü uzun olsun istiyorum. Soğutucu olarak araştırdığımda Arctic Freezer 34 Duo fazlasıyla önerilmiş ve kullanılan bir soğutucu gibi göründü. Sizce Freezer 34 Duo işlemcimi yeterince serin tutar mı yoksa orta segment bir sıvı soğutma mı alayım?
Not: 4-5 sene overclock düşünmüyorum.

Arctic Freezer 34 DUO ile R5 3600'e X570 bir anakart ile orta seviye overclock bile yapabilirsiniz. Stok hızda kullanım için hayli hayli yeter.

Alternatif olarak FSP Windale 6'ya da bakabilirsiniz, daha büyük soğutma bloğuna sahip fakat 34 DUO modelinde hem iki adet fan var hem de fanlar çok daha yüksek statik basınç sağlıyor. Sonuca baktığınızda iki soğutucu da kafa kafaya desek yanlış olmaz herhalde.

Arctic Freezer 34 DUO ile R5 3600'e X570 bir anakart ile orta seviye overclock bile yapabilirsiniz. Stok hızda kullanım için hayli hayli yeter.

Alternatif olarak FSP Windale 6'ya da bakabilirsiniz, daha büyük soğutma bloğuna sahip fakat 34 DUO modelinde hem iki adet fan var hem de fanlar çok daha yüksek statik basınç sağlıyor. Sonuca baktığınızda iki soğutucu da kafa kafaya desek yanlış olmaz herhalde.
Uygun fiyatlı olanı alıyım ozaman teşekkürler.

Arctic Freezer 34 eSports Duo son derece f/p ürünü. 10 yıl garantisi olduğu için de fazlasıyla uzun ömürlü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı