Çözüldü Arctic Freezer 34 e-sports Duo B450 Plus anakart ile uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mchd26

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming B450-Plus II anakartım var ve AMD R5 3600 kullanıyorum işlemcim için.

Arctic Freezer 34 e-sports Duo model bir fan alacağım.​

Ancak internette yok pin sayısı yok soket sayısı yok ölçüleri gibi bir sürü caydırıcı var. Bunun anakart modelime uyup uymadığını ve sığıp sığmayacağını nasıl ölçüp tartabiliriz? Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarım desteklerini talep ediyorum.

WhatsApp Image 2021-08-08 at 19.32.25.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır hocam. Bir inceleme buldum. Desteği 160 mm olarak belirtilmiş. Kullanabilirsiniz.
Anakarta uyar. Fakat kasanın da desteği önemlidir. Yükseklik kurtarıyorsa takabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla Aigo kasa kullanıyorlar. Fazla bilgi bulamadım. Fakat kasa küçük değil. Belki @BerkayZ87 hocam biliyordur.

Tamamdır hocam. Bir inceleme buldum. Desteği 160 mm olarak belirtilmiş. Kullanabilirsiniz.

Çözüm

Hocam sen mükemmel bir detaysın. Şu an beni o kadar rahatlattın ki sana ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsın.🥰
Hocam sen mükemmel bir detaysın. Şu an beni o kadar rahatlattın ki sana ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsın.🥰

Konu çözülmüştür o zaman :)

Geri
Yukarı