Arctic Freezer 34 e-Sports Duo vs. Hydrogon D160 vs ID SE-234

Hangi işlemci, kasa modeli nedir?

Bunlardan bağımsız olarak, 3 ürün neredeyse bir birine denk. Ama F/P olarak Hydrogon D120/160 modeli yok.
Kasa Phanteks P500A, evet yanlış yazmışım D120 olacak kusura bakayın. Bende öyle okudum 3 ürün birbirine denk diye ama şöyle ki D120 ve Arctic 34 birbirine fiyat olarak çok yakın aralarından hangisi daha iyise onu alıcaktım. Birde işte biraz daha pahalı 234 var ama bu ikisi arasından ne kadar iyi fiyat farkını vermeye değer mi ondan emin olamadım ondan sorayım dedim.

234 en iyileri. Sonra D120, sonra da 34 olması lazım. 34 biraz balon bir soğutucu, Duo'su bile 224XT'den geride olan bir model.
Yani D120, 34'ten daha iyi hocam o zaman güzel oldu sadece. D120 ve 234 arasındaki performans farkı nasıldır aradaki 200TL'yi vermeye değer mi yoksa çok bir fark olmayacak mıdır?

234 tek kule, fan ve boru eksiğine rağmen daha iyi, tek fan olduğu için daha sessiz ve tek kule olduğu için uyumluluk olarak daha rahat. Ben olsam 234'ü alırdım. İşlemcin neydi?
İşlemci R5 3600
Anakart MSI Tomahawk Max

İşlemciye bu ikisi de yeterli olur aslına biliyorum ama almışken iyi alıyorum belki ileride işlemciyi yükseltirsem bir iki tık diye.

O yüzden hani D120 ve 234 arasında ciddi bir fark varsa 200TL'yi karşılarım ama çok bir fark yoksa D120 işimi görücek gibi gözüküyor.

İşlemci R5 3600
Anakart MSI Tomahawk Max

İşlemciye bu ikisi de yeterli olur aslına biliyorum ama almışken iyi alıyorum belki ileride işlemciyi yükseltirsem bir iki tık diye.

O yüzden hani D120 ve 234 arasında ciddi bir fark varsa 200TL'yi karşılarım ama çok bir fark yoksa D120 işimi görücek gibi gözüküyor.
Bence hiç birini almayın bunu alın:

224XT RGB ile birebir aynı ama fiyatı çok daha uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı