Arctic Freezer 34 ve Arctic Freezer 34 Duo arasında çok fark var mı?

Confectrix

Hectopat
R5 3600 için soğutma arıyorum. Duo'nun fiyatı yüksek olduğu için tek fanlı versiyonunu kullanmayı planlıyorum. Çok fark eder mi? İşlemcim oyun oynarken 80C, boşta 50-70C arası dikenli gidiyor. (stok soğutucu ve CPB açık) Snowman t6'da öneriliyor ancak RGB olmayan, ya beyaz ışıklı ya da ışıksız bir soğutucu düşünüyorum, eğer başka öneriniz varsa.

R5 3600 için soğutma arıyorum. Duo'nun fiyatı yüksek olduğu için tek fanlı versiyonunu kullanmayı planlıyorum. Çok fark eder mi? İşlemcim oyun oynarken 80C, boşta 50-70C arası dikenli gidiyor. (stok soğutucu ve CPB açık) Snowman t6'da öneriliyor ancak RGB olmayan, ya beyaz ışıklı ya da ışıksız bir soğutucu düşünüyorum, eğer başka öneriniz varsa.
Aralarında 5-6 derece fark oluyor efendim. Alabiliyorsanız duo alın ancak alamıyorsanız tek fanlısını alabilirsiniz. İkinci fanı takmak için braket çıkıyor içinden.

34 tek fanlı olanı 34 Duo ise çift fanlı, performansa etkisi büyük. T6 iyi olsa da bütçeniz 34 Duo almaya yetiyorsa düşünmeye gerek yok.
Aralarında 5-6 derece fark oluyor efendim. Alabiliyorsanız duo alın ancak alamıyorsanız tek fanlısını alabilirsiniz. İkinci fanı takmak için braket çıkıyor içinden.
Yanıtlar için teşekkürler, bütçem tek fanlısına ancak yetiyor; 65 derece gibi bir değer yeterli olur. Dahasına gerek yok. Eğer yeterliyse kararımı tek fanlı versiyonu yönünde vermeyi düşünüyorum.
Tek fanlı olan alınıp sonradan fan eklenebilir.
Bunu düşünmüştüm, sonradan ekleniyor mu bilmiyordum ama. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı