Arctic Freezer 34E-sports Duo vs MSI Core Frozr L

KeremEfe

Hectopat
İyi bayramlar. MSI B350M PRO-VDH anakartını ve Cooler Master Masterbox Lite 5 kasasını kullanıyorum. 2 soğutucu da yaklaşık olarak aynı fiyatlarda. Anakartım kaç mm soğutucu destekliyor bilgilendirirseniz sevinirim. Bu iki soğutucu arasında kaldım. MSI'a daha yatkınım ama RAM'lere değer veya büyük gelir diye tırsıyorum. MSI Core Frozr L anakartıma uyar mı? Bir de bu iki soğutucu arasından hangisi daha performanslıdır? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasadan memnun musun? Lite 5 kullanıcısı olarak hava sirkülasyonunun tatminkar olmadığını düşünüyorum. Umarım soğutucudan istediğiniz performansı alırsınız.

Kasadan memnun musun? Lite 5 kullanıcısı olarak hava sirkülasyonunun tatminkar olmadığını düşünüyorum. Umarım soğutucudan istediğiniz performansı alırsınız.
Kasadan memnunum ancak hava sirkülasyonu pek tatmin edici değil. Hele yazları çileye dönüşüyor diyebilirim. Umarım yardımcı olurlarsa ben de anakartıma uyumlu bir soğutucuya sahip olabilirim.

Gigabyte B450M S2H anakartım ile Arctic Freezer 34 eSports DUO işlemci soğutucum, RAM'lere bir temas olmadan sorunsuz şekilde monte edildi. Tabi Corsair Vengeance LPX kullandığımı da belirtmek isterim. Daha kalın RAM'lerde bu pay sorun yaratabilir. He siz tüm RAM kanallarını kullanmıyorsanız sorun çıkarmaz zaten.

Buna göre feyiz alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı