Arctic Freezer E-Sports Spec Delta RGB kasaya sığar mı?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Kasam Corsair Spec Delta RGB. Bu kule tipi soğutma bu kasaya sığar mı? Bir de kurulum videolarında anakart çıkartılıp montajlanıyor soğutucu. Ben kasada her şey montajlıyken montelesem soğutucuyu problem çıkar mı? Hepsini söküp takmak istemiyorum.

Ucu ucuna yetiyor. Kasanız 160 mm desteklerken soğutucu 157 mm görünüyor.

Tavsiyem söküp yapmanızdan yana. Dik bir biçimde veya yatay takarken zarar verebilirsiniz.

Kasanın cama paralel olan arkadaki paneli de sökün. Kasayı yan yatırın. Anakartın arkasında bir plaka var. Anakartı çıkarmadan takmak için onu sabit tutmanız lazım. Vidaları o plaka gibi şeye takıyorsunuz. Ben böyle taktım, sıkıntı çıkmadı.

Kasanıza sığıyor. İkinci soruya gelecek olursak söylediğiniz şekilde yapmaya çalışırsanız sıkıntı yaşarsınız. Yapabileceğinizi de hiç sanmıyorum.

İki kapağı açıyorsunuz arka taraftaki plaketi bir yakınızdan tutmasını isteyin siz de o sırada montajı yapın.
Ben kendim yapıyorum bu işleri biraz zor oluyor ama bir şekilde becerebiliyoruz. Sizin yardım alıp yapmanız daha iyi olur ayrıca çok iyi bir soğutucu seçimi yapmışsınız sizi tebrik ediyorum.

Korktum birazcık montaj işinde.
İki kapağı açıyorsunuz arka taraftaki plaketi bir yakınızdan tutmasını isteyin siz de o sırada montajı yapın.
Ben kendim yapıyorum bu işleri biraz zor oluyor ama bir şekilde becerebiliyoruz. Sizin yardım alıp yapmanız daha iyi olur ayrıca çok iyi bir soğutucu seçimi yapmışsınız sizi tebrik ediyorum.
Kasanın arka kablolama kısmında açık yer var. Sanırım plaketi oraya takacağım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı