Arctic Liquid Freezer III (3. Nesil) Sıvı Soğutma Serisi Çıktı

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    63,2 KB · Görüntüleme: 14
7950X için 420mm A-RGB olanı mı yoksa düz ışıksız 420mm olanı mı önerirsiniz @jumbum ? İkisi arasında 200rpm, rgb ve 0.40 lık statik basınç farkı var, karar veremedim açıkçası.

7950X için 420mm A-RGB olanı mı yoksa düz ışıksız 420mm olanı mı önerirsiniz @jumbum ? İkisi arasında 200rpm, rgb ve 0.40 lık statik basınç farkı var, karar veremedim açıkçası.
RGB den hoşlanmıyorsanız uygun fiyatlı olan tercih edilebilir. Bizim karakteristik özelliğimiz F/P olmasıdır

Dosya Ekleri

• Spec_Sheet_Liquid_Freezer_III_420_Black_EN.pdf
    874,3 KB · Görüntüleme: 30
  • Spec_Sheet_Liquid_Freezer_III_420_A-RGB_EN.pdf
    946,3 KB · Görüntüleme: 10
360 argb olanı için sipariş vereceğim ama stokta yok ön sipariş oluşturmuş oluyorum sanırsam siz teminmi ediyorsunuz ?

360 argb olanı için sipariş vereceğim ama stokta yok ön sipariş oluşturmuş oluyorum sanırsam siz teminmi ediyorsunuz ?
Pre-order olarak siparişler toplanıp toplu olarak tedarik ediyoruz. Yeni ürün olduğu için sınırlı sayıda peyderpey stoklarımıza gelmektedir.

Pre-order olarak siparişler toplanıp toplu olarak tedarik ediyoruz. Yeni ürün olduğu için sınırlı sayıda peyderpey stoklarımıza gelmektedir.
Tahmini ne sürer acaba ? Varmıdır bir bilgi.

Kasa dik durunca sıvı metalin akma gibi bir riski olmuyor mu kardeşim? Bende yapmayı düşünüyorum ama değer değmez emin değilim
Değmez bence bende çok düşündümde kaliteli macun her türlü iş görüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…