Arctic-MX-4-2020 alınır mı?

Peki işlemcinin üstüne takmadan önce işlemci üstünde tak çıkar işlemi yapmalı mıyım yoksa direkt takıp kullanmalı mıyım soğutucuyu.

İşlemci üzerinde herhangi bir işlem yapmayacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler dostum 10 numara video.

Video da ilk başta soğutucuda termal macun gözüküyordu ortalarında işlemciye macun sürüyor sonrasında soğutucuyu takmadan önce soğutucunun macunu silinmiş gözüküyor öyle takıyor.

Evet ben de AK400 Zero Dark Plus soğutucuyu uygularken eski macunu güzelce tenizledim evde macun vardı ben soğutucuda yoktur diye soğutucuyu kaldırırken macuna biraz elimi daldırdım siz açarken dikkat edin :D ancak şu an 1 2 aydır o macunu kullanıyorum soğutma değerleri çok iyi, kalitesiz bir macun değil yani. Soğutucuyu takarken videolarda ve kitapçıkta gösterdiği gibi takın burada anlatacağım da neredeyse videodakilerin aynısı olur. Takması basit yani.

Geri
Yukarı