Arctic MX-4 alınır mı?

wruno967

Hectopat
Arctic MX-4 almayı dusunuyorum, önerir misiniz? 8G fiyatı 4 gram fiyatına göre cok daha avantajlı 8 gram alınır mı? Ortalama bir kullanımda ne kadar kullanmıs oluyoruz ve kuruma gibi bir şey söz konusu olur mu 2-3 yılda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctic MX-4 almayı dusunuyorum, önerir misiniz? 8G fiyatı 4 gram fiyatına göre cok daha avantajlı 8 gram alınır mı? Ortalama bir kullanımda ne kadar kullanmıs oluyoruz ve kuruma gibi bir şey söz konusu olur mu 2-3 yılda?
Hayır hocam. MX-4 diğer termal macun markaları gibi değil. Fakat şunu unutmayın, MX-4'ün çok sahtesi var. O yüzden diyebileceğim şey dikkatli olun sahte çıkabilir.

Ben şahsen sahte çıkma ihtimali çok yüksek olduğundan almazdım. Bir arkadaş amazondan aldı o bile sahte çıktı. 2019 Edition diye satılanların hepsi sahte zaten.

Güvenilir yoldan gidip Wipaste c2 alırım.

Ben şahsen sahte çıkma ihtimali çok yüksek olduğundan almazdım. Bir arkadaş Amazon'dan aldı o bile sahte çıktı. 2019 Edition diye satılanların hepsi sahte zaten.

Güvenilir yoldan gidip wipaste C2 alırım.

Teknobiyotik orijinal satıyor diye biliyorum. Attıgınız markayı ilk defa gördüm yaygın bir marka mı?

Hayır hocam. MX-4 diğer termal macun markaları gibi değil. Fakat şunu unutmayın, MX-4'ün çok sahtesi var. O yüzden diyebileceğim şey dikkatli olun sahte çıkabilir.
kuruma derken kullanılmayan kısmı kutu icinde kururmu demek istedim

Teknobiyotik orijinal satıyor diye biliyorum. Attıgınız markayı ilk defa gördüm yaygın bir marka mı?

kuruma derken kullanılmayan kısmı kutu icinde kururmu demek istedim
Hayır, düzgün kullandığınız taktirde hiçbir şey olmaz. Teknobiyotik güvenilir bir firma, oradan satın alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Kuruma derken kullanılmayan kısmı kutu icinde kururmu demek istedim

Yaygın denemez ama bilinen bir marka. Teknobiyotik'ten bir de sahte çıktı mı 2 yıl uğraştırırlar vallahi. Ben safe yolu tercih ederdim. Ya da Thermal Grizzly ürünlerine bakılabilir.

Yaygın denemez ama bilinen bir marka. Teknobiyotik'ten bir de sahte çıktı mı 2 yıl uğraştırırlar vallahi. Ben safe yolu tercih ederdim. Ya da Thermal Grizzly ürünlerine bakılabilir.

Teknobiyotik resmi ithalatci olmasi lazim eger boyle bir durum yasanirsa Arctic fisini ceker zaten.

Konuya cevabim MX4 guzel macundur. Resmi ithalatcidan, Hepsiburada ya da Amazon'un kendisinin sattigindan falan alirsaniz sorun cikacagini sanmam.

Edit: 2_3 senede kuruma olur mu demis konu sahibi, 2 senede belki bir sey olmasa da 3 senede de bence degisim gerekir. Isindiginda degistirirsiniz.

Termal grızly al daha performanslı color Master falan gerek yok en son MX6 aldım ama gene grızlıy kadar ıyı degıl.

Geri
Yukarı