Arctic P140 nasıl takılır?

Şöyle yapalım ben size bu vidalardan 4 adet gönderiyim olur mu?
Yok hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için gerçekten gerek yok. Teşekkürler tekrardan.
Vida kaldı orada. Eski dahili fanı da takamıyorum artık oraya. Egzoz olarak kullansam faydası olur mu önde de fan yok fakat.

Hocam kasa ile gelen vidaları deneyiniz. Olmazsa biraz vida yerlerini kendiniz büyütün.

Alırım bu arada kargoyu bana kitle

Hocam o zaman tekzen tarzı bir yerden bu şekilde en küçük kelepçelerin içinde bulunduğu 4-5 liralık kelepçe setinden alın. Görseldeki kelepçenin o deliklere girme ihtimali var. En kolay bu şekilde sabitleyebilirsiniz.

Hocam kasa ile gelen vidaları deneyiniz. Olmazsa biraz vida yerlerini kendiniz büyütün.

Alırım bu arada kargoyu bana kitle
1 vidası eksik fakat.
Hocam pek bir önemi kalmadı sanırım. Vidayı çıkartayım derken kasayı yamulttum. Eski fanımı da takamıyorum artık.

1 vidası eksik fakat.

Hocam pek bir önemi kalmadı sanırım. Vidayı çıkartayım derken kasayı yamulttum. Eski fanımı da takamıyorum artık.
Geçmiş olsun ya düzeltebilirsiniz biraz vurarak.

1 Vidası eksik fakat.

Hocam elinizle mümkün mertebe eski haline döndürün metali. Vida halâ çıkmadı mı?

Çıkmadı. O vida yerini kırmadan imkanı yok çıkmasının.

Hocam oraya dediğim gibi plastik küçük kelepçe ile 140 mm fanı sabitleyin. Dahili fanı alt tarafa takın.

Arkadaşlar fan mevzusunu geride bırakalım. Bana montaj konusunda yardımcı olur musunuz nereye hangi kabloları takmam gerektiğini bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20200927_032319.jpg
    145,9 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…