Arctic Pro Wireless kulaklıktan az ses geliyor

eyunus21

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık iki yıldır Arctis Pro Wireless kullanıyorum laptopumda. İki haftadır çözemediğim bir sıkıntı var. Kulaklığımdan ses az geliyor, tam performans çalışmıyor maalesef. Ses karıştırıcısını ve driveri kontrol ettim ama hala anlayamadım, nerede sıkıntı. Yardımcı olursanız sevinirim.(Windows 11 kullanıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefona veya başka cihaza bağladınız mı? Çözümü basit olabilir. Ses tekerleği varsa (2 tür olabiliyor) ikisini de kontrol etmediysen ediniz. Başka cihazda problem yoksa eğer bilgisayarla alakalı demek oluyor o da. O kısımda da bilen birisi yardımcı olabilir.

Telefona veya başka cihaza bağladınız mı? Çözümü basit olabilir. Ses tekerleği varsa (2 tür olabiliyor) ikisini de kontrol etmediysen ediniz. Başka cihazda problem yoksa eğer bilgisayarla alakalı demek oluyor o da. O kısımda da bilen birisi yardımcı olabilir.
denedim ama bilgisayarda sadece sıkıntı. yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Hocam sorunu buldum meğer kendi kutusunda chatmix ayarı varış oradan düzenledim. İlgin için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı