Arctis 1 vs HS35

dearepcik

Hectopat
Sık sık oyun oynuyorum bütçem Max 400TL. Miktofon kaliteside ses kaliteside iyi bir şey arıyorum. Ses kalitesi olarak ses kasma konusunda hangisi daha başarılıdır bilmiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Sık sık oyun oynuyorum bütçem Max 400TL. Miktofon kaliteside ses kaliteside iyi bir şey arıyorum. Ses kalitesi olarak ses kasma konusunda hangisi daha başarılıdır bilmiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Arctis 1'i al, Arctis 3 var arkadaşımda kulak pedleri konusunda aşırı iyi Arctis ürünleri, Arctis 3 ve Arctis 1 aynı pedlere sahip diye biliyorum hiç sıkmıyor ağrıtmıyor ve ferah tutuyor ter vs sıkıntısı olmuyor ödünç alarak kullanmıştım. Arctis 1'i öneririm :) mikrofon konusunda arctis üzmez

Arctis 1'i al, Arctis 3 var arkadaşımda kulak pedleri konusunda aşırı iyi Arctis ürünleri, Arctis 3 ve Arctis 1 aynı pedlere sahip diye biliyorum hiç sıkmıyor ağrıtmıyor ve ferah tutuyor ter vs sıkıntısı olmuyor ödünç alarak kullanmıştım. Arctis 1'i öneririm :) mikrofon konusunda Arctis üzmez.

Peki ses konusunda nasıl?

Evet, ben Arctis 3 kullanıyorum.
Arctis 1'i bilmesem de kulaklığımın kulak pedlerinden memnunum.
Mikrofonu gayet temiz ses veriyor.
Tek sıkıntısı Arctis serisinin sadece oun için tasarlanmış olması
Yani;
Müzik dinlerken Bass'a bayılıyorsan, tapıyorsan kesinlikle ama kesinlikle alma.
Bu sana göre değil. Ama ben ses kasacağım diyorsan doğru seriyi buldun demektir.

Evet, ben Arctis 3 kullanıyorum.
Arctis 1'i bilmesem de kulaklığımın kulak pedlerinden memnunum.
Mikrofonu gayet temiz ses veriyor.
Tek sıkıntısı Arctis serisinin sadece oun için tasarlanmış olması.
Yani;
Müzik dinlerken Bass'a bayılıyorsan, tapıyorsan kesinlikle ama kesinlikle alma.
Bu sana göre değil. Ama ben ses kasacağım diyorsan doğru seriyi buldun demektir.

Evet sadece oyun performansının iyi olmasını istiyorum. Ama Arctis 3 ile Arctis 1 arasında fark var olabilir mi?

Arctis 1'in Arctis 3'ten farklı bildiğim 2 özelliği var;
1- Kafa bandı yok. (Konfor açısından etkili kendisi.)
2- Mikrofonu söküp takılabiliyor. (Bu iyi bir şey, mikrofonu kullanmadığın durumlarda çıkar gitsin.)

Yeni konular

Geri
Yukarı