Arctis 3 fiyatını hak ediyor mu?

TylFxi

Kilopat
Daha fazla  
Belki biliyorsunuzdur Arctis 3, BİM'e 899 TL fiyat ile geldi ve piyasa altı olduğu için denemek amacıyla aldım. Aldıktan sonra 3'ün driver desteğinin çekildiğini öğrendim ve kullandığımda da ses aşırı düşük geliyordu. Önerilen Windows Sonic biraz yardımcı oldu ama maksimum seste beklediğimin çok altıydı, daha sonra SteelSeries'in kendi EQ programı olan Gg'yi indirdim, orada biraz düzenleme yapınca daha iyi bir ses vermeye başladı ancak başka cihazlarda ve özellikle telefonda hala aynı performansı veriyor, ayrıca gg emin olmamakla birlikte biraz RAM'den yiyor gibi duruyor. Başka bir mevzu da kafa ölçüsü ayarlamak için herhangi bir seçeneğinin olmaması, insanlar rahat olmasını övüyor genelde ama normal şekilde durunca Bass'ı fazla hissedemiyorum, komik bir şekilde, elimle bastırdığım zaman kenarlardan bass ve sesi daha iyi hissediyorum ama tabii öyle tutmamın imkanı yok.
Özellikle Arctis 3 kullanan arkadaşlara sorum. Siz bu driver sorununu nasıl hallettiniz ve aldığınız zaman fiyatı neydi? Şu günlerde 900 TL Arctis 3 için fazla mı, eğer öyleyse ne önerirsiniz? (genelde her yerde Arctis 3'e gömülüyor ve az fiyata aynı performansta kulaklık alınacağı söyleniyor ama hiç somut bir öneri duyamadım.)
Hem evde hem dışarıda giyebileceğim bir kulaklık aradığım için özellikle RGB olmayan sade bir model seçtim. Genel olarak görüntüsü güzel bence ama dediğim gibi kafada pek sabit durmuyor sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım, kablosuz kulaklıklar da genelde gecikme olabildiği için pek tercih etmiyordum. Bir de 900'den pahalı almak istemiyorum, dediğim gibi Arctis 3 performansı versin yeter, ne kadar ucuza kapatırsak o kadar iyi :D.

Teşekkürler.

Ben Rampage Rogue kullanıyorum şu an için memnunum.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı