Arctis 3 Kulaklıktan Az Ses Geliyor

Anakartının ses kartı zaten kötü değil. Almana gerek yok. Bende de aynı durum vardı. ilk başta Realtek'i silip çözdüm. Daha sonra da son sürüme güncelleyince çözüldü.

Kronik sorun yok. Steelseries yazılımları ile Realtek yazılımı çakışabiliyor bazen.

Hocam Realtek'i nasıl siliyoruz?

Ayriyeten Realtek'i Asus B350M-A anakartının sitesinden indiriyorum. Direkt Realtek'in indirme sitesi daha güncel ve her anakarta uyumlu mu acaba?

Galiba sorunlarımız aynıydı. Sizin yaptığınız işlemleri yapınca çözüleceğini umuyorum.

En güncel sürüm daima burada:

Realtek High Definition Audio Driver - Windows 10 64 Bit

Silmek için:

Realtek silme.jpg

Windows 11 için:
Sağ aşağıdaki ses simgesine tıkla ses cihazlarını yönet de, aşağıda diğer ses düzeyi ayarları var.
Orada ya da başlat'tan da bulabilirsin "sistem-ses"
Hoparlörün veya sonarı yüklediysen kulaklığın içine gir. Sesin %34 düzeyinde olduğunu görürsün fullersen ses tavan yapar.
Yine de basslar kötü üzgünüm:/

Bende SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum. Gayet memnunum ve hiç ses az gelme sorunu yaşamadım. Sonuçta bu bir hoparlör değil, bir kulaklık. Kulakları patlatmak istemeyiz. 😁

Bende SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum. Gayet memnunum ve hiç ses az gelme sorunu yaşamadım. Sonuçta bu bir hoparlör değil, bir kulaklık. Kulakları patlatmak istemeyiz. 😁

Hocam kaç yıl olmuş konu açılalı benimki artık ömrünü doldurmaya başladı zaten aldıktan birkaç yıl sonra yazılım desteğini kestiler 3 serisi için kulaklığın hiçbir anlamı kalmadı o dönemde alan çoğu kişi yazılımı için alıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı