Arctis 5 vs Cloud 2

ASKER3535

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, yeni bir kulaklık almak istiyorum ancak ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce SteelSeries Arctis 5 mi yoksa HyperX Cloud 2 mi sebebi ile açıklarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de ikisini de kullanma fırsatım oldu. Hatta Arctis 5'i hala kullanırım ara ara. Genel kullanımda (müzik, film vs.) Cloud 2 daha iyiyken oyun içerisinde Arctis 5 daha iyi gibi geldi bana. Arctis 5'in mikrofonu da daha temiz ses veriyordu Cloud 2 ye kıyasla.

Bende'de B450 Tuf plus gaming anakartım var realtec ac877 ses yongalı fakat steelseries arctis 5 2019 aldım sağ taraftan az ses geliyordu.7+1 hiç bir farkını yaşamadım öyle ahım şahım duymadım 3 gün boyunca 7/24 test ettim çok kötüydü mikrofon güzel rahatlık iyi fakat öyle ses kasmalık bir kulaklık gibi gelmedi belki hatalıydı fakat ben artık steel series arctis 5 düşünmüyorum.Onun yerine g633 cloud revolver s veya cloud alpha düşünüyorum ses kartı iyi anakartımın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı