Arctis 5 vs HyperX Cloud 2

DenizmeN

Hectopat
Öncelikle herkese selamlar. Daha önce kullandığım G430 kulaklığımın menteşesı kırıldı ve sağ tarafından ses gelmemeye başladı ilk önce tamir edilir diye umuyordum ama olmadı. Şimdi iki seçenek arasında kaldım Arctis 5 ve HyperX Cloud 2.
Ya da para biriktirip kablosuz diye ve birkaç ek seçenekten dolayı Arctis 7 mi almalıyım? Arctis 5 ' de ses kalitesi nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben önceden Arctis 5 kullanıyordum.Sesi az çıkıyor Arctis 5'in .Çevresel ses desteğini pek beğenmedim. Zaten çoğu kimse bunu kullanmıyordu. Ama konforu güzel terletme yapmıyor.Ses kontrol cihazı var chatmix diye oradan mic sesini yada oyun sesini kısabiliyorsun.
Arctis 7'nin 5 ile arasındaki fark sadece kablosuz olması.Frekans aralıkları diğer değerler hep aynı sadece kablosuz Arctis 7.

Deneyebiliyorsanız teknoloji mağazalarında deneyin derim. Ben de daha geçen gün arctis 5 satın aldım, ses kalitesi hyperxde daha iyi olsa bile benim için önemli olan rahatlık.
Dükkanda denediğimde bana çok rahat geldi açıkçası. Kulaklık başları her tarafa dönebildiği için çok büyük bir konfor katıyor. Yarın gelecek, bakalım uzun süre kullanımda da böyle rahat olacakmı.

Deneyebiliyorsanız teknoloji mağazalarında deneyin derim. Ben de daha geçen gün arctis 5 satın aldım, ses kalitesi hyperxde daha iyi olsa bile benim için önemli olan rahatlık.
Dükkanda denediğimde bana çok rahat geldi açıkçası. Kulaklık başları her tarafa dönebildiği için çok büyük bir konfor katıyor. Yarın gelecek, bakalım uzun süre kullanımda da böyle rahat olacakmı.
Beğendiniz mi nasıl kulaklık ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı