Arduino HC-06 Bluetooth Modülü Telefonla Eşleşmiyor

G3258

Kilopat
Makaleler
5
Modülün ışığı yanıp sönüyor, telefonumun Blueetooth'undan cihaza bağlanmak istediğimde, bu cihazla iletişim kurulamıyor hatası alıyorum. Bu çözümü bilinen bilindik bir sorun mudur? Yoksa elimdeki modül sorunlu mudur? Bir türlü bağlanamadım cihaza.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modülün ışığı yanıp sönüyor, telefonumun Blueetooth'undan cihaza bağlanmak istediğimde, bu cihazla iletişim kurulamıyor hatası alıyorum. Bu çözümü bilinen bilindik bir sorun mudur? Yoksa elimdeki modül sorunlu mudur? Bir türlü bağlanamadım cihaza.
Bende de aynı durum olmuştu. Modül arızalı. İade edin. :D

Bende değişim başlattım, iade ettiler. Geri göndermediler yani. Parayı verdiler. N11'den aldım. :)

iPhone kullanıyorsanız o modüllerde sıkıntı çıkıyor HM-10'da bu sorunu çözmüş olmaları lazım.

RobitShop mu yoksa? Diğer adıyla TeknoArtshop. :D

Bende ordan aldım. İade talebinin yanıtlanması için son gün bugün. Kargolayalı 2-3 hafta oluyor. :D
Evet ta kendisi. Benimde iadeyi ertelemişler, beklemedeyim. Bu mağazayı hiç beğenmedim. Arduino Nano almıştım onu da yollamamışlar. Bilseydim böyle olacağını başka mağazadan alırdım

Evet ta kendisi. Benimde iadeyi ertelemişler, beklemedeyim. Bu mağazayı hiç beğenmedim. Arduino Nano almıştım onu da yollamamışlar. Bilseydim böyle olacağını başka mağazadan alırdım
Ben de sevmedim. Verdiğim puanları değiştirebilsem ilk işim değiştirmek olur. :D

Aman uzak durun. Hâlâ iade bekliyorum. :D

Düzenleme: Daha öncesinde MakerAnkara satıcısından alışveriş yaptım. Tavsiye ederim. Ürün kargolaması ve paketlemesi güzeldi. Soru sorunca cevaplıyorlardı. Bu arada sponsor almadım. Kendi fikrim yani. :D

Düzenleme 2: HC05 ve HC06 fiyatları diğer mağazalara göre daha yüksek. Ama diğer ürünlerini önerebilirim. :)

Ben de sevmedim. Verdiğim puanları değiştirebilsem ilk işim değiştirmek olur. :D

Aman uzak durun. Hâlâ iade bekliyorum. :D

Düzenleme: Daha öncesinde MakerAnkara satıcısından alışveriş yaptım. Tavsiye ederim. Ürün kargolaması ve paketlemesi güzeldi. Soru sorunca cevaplıyorlardı. Bu arada sponsor almadım. Kendi fikrim yani. :D

Düzenleme 2: HC05 ve HC06 fiyatları diğer mağazalara göre daha yüksek. Ama diğer ürünlerini önerebilirim. :)

Bırakalım yüksek olsun ya.😄 Robitshop'da ucuzda ne oluyor değil mi?

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Bırakalım yüksek olsun ya.😄 Robitshop'da ucuzda ne oluyor değil mi?

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Eğer ucuz alternatif isterseniz Dbe-Elektronik de tavsiyemdir. İlk aldığım HC05 çalışmıyor diye iade edecektim az kalsın. Meğersem HC05 CH340 ile çalışıyormuş. 😆

Mağazaya soru sorduğumda, sorun yok değişim başlatın yenisini yollarız dediler. :)

Geri
Yukarı