Arduino Leonardo'ya hex dosyası atılmıyor

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Elimde Arduino Leonardo var ve iki ayrı bilgisayardan da denememe rağmen hex dosyası atılırken aradan 1 salise bile geçmeden direk upload failed yazısı çıkıyor. Reset atıyorum doğru com portu seçili eminim ancak atılmıyor. klon arduino kullanıyorum
1642099134811.png

1642100698190.png

Arduino aygıt yöneticisinde seri cihaz olarak gözüküyor hem Bootloader hem de normal modda. Diğer videolarda ise Arduino Leonardo, Bootloader modunda iste Arduino Leonardo Bootloader yazıyordu.

Son düzenleme:
Elimde Arduino Leonardo var ve iki ayrı bilgisayardan da denememe rağmen hex dosyası atılırken aradan 1 salise bile geçmeden direk upload failed yazısı çıkıyor. Reset atıyorum doğru com portu seçili eminim ancak atılmıyor. klon arduino kullanıyorum Eki Görüntüle 1269177
Eki Görüntüle 1269216

Arduino aygıt yöneticisinde seri cihaz olarak gözüküyor hem Bootloader hem de normal modda. Diğer videolarda ise Arduino Leonardo, Bootloader modunda iste Arduino Leonardo Bootloader yazıyordu.
Hocam aynı probleme sahibim. çözdünüz mü?

Hocam aynı probleme sahibim. Çözdünüz mü?

Hocam sanırım Arduino'nun kendi uygulamasını yüklemiştim (USB sürücüsünü güncellemek için). Ama çok çok az hatırlıyorum. Eve dönünce PC'yi biraz kucalar bakarım. Orijinal uygulamasıyla birlikte USB sürücüsünü güncelleme gibi bir şey yapmıştım.
Manually Install Drivers on Windows | Arduino Documentation | Arduino Documentation
Hocam aynı probleme sahibim. çözdünüz mü?

Geri
Yukarı