Arduino programlama için ekipman önerisi

grigon

Kilopat
Bir süredir Arduino çok sık karşıma çıkıyor vakit bulamadığımdan pek ilgilenememiştim, bir arkadaşımın elinde varmış bana resimde gördüğünüz ekipmanları verdi, elimde sadece bunlar var başka herhangi bir ekipman yok.

Pek çok eğitmen var YouTube benzeri ortamlarda, bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz bir kanal ve kaynak öneriniz varsa memnun olurum. Hepsini inceleyip kaliteli eğitmen bulmak günler sürer.

Ayrıca Arduino'nun çalıştığından bile emin değilim ama bunun yanında hangi ekipmanları temin etmemi önerirsiniz, sadece bunların çalışma yapmaya yeterli olacağını sanmıyorum.

WhatsApp Image 2021-06-27 at 19.11.48.jpeg

İnternette çeşitli Arduino başlangıç setleri var. Ben robotistandan almanı öneririm eğitim olarak yine robotistanın ve lezzetli robot tariflerinin eğitim serileri var YouTube'a yazarak bakabilirsin.

Bu set 103 TL yeni başlıyorsan bunu al.
Bu set ise 255 TL bu set daha detaylı büttçeyi arttırarak bunu da alabilirsin.

İnternette çeşitli Arduino başlangıç setleri var. Ben robotistandan almanı öneririm eğitim olarak yine robotistanın ve lezzetli robot tariflerinin eğitim serileri var YouTube'a yazarak bakabilirsin.

Bu set 103 TL yeni başlıyorsan bunu al.
Bu set ise 255 TL bu set daha detaylı büttçeyi arttırarak bunu da alabilirsin.
Teşekkür ederim, ama bu setlerde arduino da dahil sanırım, zaten elimde arduino var sadece proje yapmaya yetecek komponentleri almayı düşünüyorum şimdilik.

Geri
Yukarı