Arızalı Seagate harici diskten veri kurtarma

Bütçe
20000

Canbazzz

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Seagate STEA2000400
Seagate marka harici bir diskim var. Disk arızalandı bilgisayar görmüyor içindeki veriler benim için çok önemli parası sorun değil bu işte profesyonel bir firma arıyorum.
Seagate Expansion Portable 2 TB STEA2000400 2.5" USB 3.0.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilgisayar gormuyor yazmis.
Seagate marka harici bir diskim var. Disk arızalandı bilgisayar görmüyor içindeki veriler benim için çok önemli parası sorun değil bu işte profesyonel bir firma arıyorum.
Seagate Expansion Portable 2 TB STEA2000400 2.5" USB 3.0.
Disk yonetiminde gozukuyorsa arkadasin attigi video ise yarayabilir.

Benim de taşınabilir Seagate HDD var. Cihazı ülkeye getiren firmaya ulaştım. Biz veri kurtarma yapmıyoruz dışarıda yapanlar var dendi. Onlarda 100 dolardan kapı açıyor bilgin olsun benim HDD şu an beklemede.Lakin hasar tespiti ücretsiz.

Seagate expansion portable 2 TB STEA2000400 2.5" USB 3.0.

Bu videoyu deneyin.
Kaç defa kurtardım bu şekilde. Ama çok bozulduysa bazı dosyalar gelmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı