Ark grafikler kötü görünüyor

vakanda foreva

Hectopat
Ark oynuyorum, grafiklerin gerçekçi olmasını istiyorum. Güzel gözüksün falan ama internetten bakıyorum. FPS test videosunda adam Epic'e alıyor, çok güzel gözüküyor ağaçlar. Başka hiçbir şey yapmıyor. Epic ayarının kendi ayarını kullanıyor ve çok güzel gözüküyor. Aynısını ben yapıyorum, ayar hâlâ Low'daki kötü bitki bile olmayan ayarlar gibi. Hiçbir şey fark etmiyor. Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliasing deniyor buna. Eğer oynadığın oyun kaliteli bir Anti-Aliasing sunmuyorsa geçmiş olsun. Beni oyunculuktan soğutan şey bu Aliasing olayı. Çözümü oyunda resolution scaling veya buna benzer isimleri bir şey vardır onu arttırmak (eğer oyun böyle bir seçenek sunuyorsa) veya direkt olarak 2K & 4K oyun oynamak. Fazla da yapacak bir şey yok bir defa bunu fark ettiğin zaman artık tüm oyunlarda böyle şeyler görmeye başlayıp oyunlardan soğuyorsun. :)

Ark oynuyorum, grafiklerin gerçekçi olmasını istiyorum. Güzel gözüksün falan ama internetten bakıyorum. FPS test videosunda adam Epic'e alıyor, çok güzel gözüküyor ağaçlar. Başka hiçbir şey yapmıyor. Epic ayarının kendi ayarını kullanıyor ve çok güzel gözüküyor. Aynısını ben yapıyorum, ayar hâlâ Low'daki kötü bitki bile olmayan ayarlar gibi. Hiçbir şey fark etmiyor. Neden?

Çözdün mü ya? Bende de aynı sorun var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı