Ark sistemi yorar mı?

Arka optimizasyon sorunu var diyorsan, büyük ihtimalle hater tayfadansın. Ark'ın aldığı son güncellemelerle Pentium ile oynuyorum 1 kere bile drop yemeden.

Ne zaman aldı bu güncellemeyi. Ben en son GTX 650 ve AMD A8 5600k sistemim ile olabilecek en düşük ayara çekmeme rağmen PC aşırı zorlanıyordu.

Ne zaman aldı bu güncellemeyi. Ben en son GTX 650 ve AMD A8 5600k sistemim ile olabilecek en düşük ayara çekmeme rağmen PC aşırı zorlanıyordu.
Oyun ilk çıktığından beri pentium ile 40FPS+ Rahat bir şekilde oynuyorum. Tabi ekran kartımın da biraz katkısı var ama. Darboğaz olmasına rağmen rahatca oynıyabiliyorum. Yani güncellemeyle pek alakası yok 5 senedir böyle.

Oyun ilk çıktığından beri Pentium ile 40FPS+ rahat bir şekilde oynuyorum. Tabi ekran kartımın da biraz katkısı var ama. Darboğaz olmasına rağmen rahatça oynayabiliyorum. Yani güncellemeyle pek alakası yok 5 senedir böyle.

Oyunun Full sürümü çıktıktan sonra sizde bir FPS sıkıntısı olmadı yani. Açıkçası GeForce NOW da bile oyun drop yediği için biraz korkmadım değil yeni PC'ye yüklemeye. Modlar ile birlikte aşağı yukarı 300 GB ettiği için yüklemek gözümü korkutuyor.

Oyunun Full sürümü çıktıktan sonra sizde bir FPS sıkıntısı olmadı yani. Açıkçası GeForce NOW da bile oyun drop yediği için biraz korkmadım değil yeni PC'ye yüklemeye. Modlar ile birlikte aşağı yukarı 300 GB ettiği için yüklemek gözümü korkutuyor.
Benim 500 GB SSD'nin 450GBını ark kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı