Ark Survival Eşli Oynama

• Konuyu başlatan Akyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B

Akyz

Hectopat
Selamlar, arkadaşlar ile ARK alacağız. Acaba Don't Starve Together'da ki gibi bir server sistemi mevcut mu yani ben sunucu olacağım arkadaşlarım bağlanacak, ben oyundan çıkınca sunucu kapanacak sonra açtığımda hepimiz girip devam edebilecek miyiz? Bu kurduğum sunucu herkesin cihazına kaydolup ben olmadığım zamanda arkadaşlar açıp oynayabilecek mi? Sistemin nasıl olduğunu bilen biri detaylı anlatabilir mi? Kurduğumuz oyun oyun sunucusuna mı kaydolur benim bilgisayarıma mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucu kim olacaksa, o kişi olmadan diğeri oynayamıyor. Sunucu online olduğunda diğer kişiler oyuna girebiliyor. Save işlemleri sunucu kimse onun bilgisayarına kaydolmaktadır.

Sunucu kim olacaksa, o kişi olmadan diğeri oynayamıyor. Sunucu online olduğunda diğer kişiler oyuna girebiliyor. Save işlemleri sunucu kimse onun bilgisayarına kaydolmaktadır.
Sürekli açık kalması için sunucu kiralamamız lazım galiba bunu oyun içinden yapabiliyor muyuz yoksa 3. şahısları veya kurumları mı bulmak gerekli ?

Kendi bilgisayarınızda bir server kurup oynayabilirsiniz. Ayrı olarak oyunun kendi desteklediği Nitrado serverler var. Server kiralamak isteyince sizleri oraya yönlendiriyor. Oyuncu sayısına göre değişen fiyatlarla server kiralayabilirsiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı