Oyun Ark Survival Evolved hakkındaki düşünceleriniz

tyKaan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun indirimdeyken almıştım, güzel bir oyun bence. Sizin oyun hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Güzel oyun ama şu anlık arka planda tutuyorum daha indirmedim, hem boyutu büyük.

Arkadaşlar oyun indirimdeyken almıştım, güzel bir oyun bence. Sizin oyun hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
O alana daha iyi oyunlar sığar diye düşünüyorum. Alandan bağımsız olarak tek kişi oynanmaz.

En sevdiğim oyundur tek kişi sarmaz diyorlar ama mod kurunca ya da server ayarı yapınca sarıyor optimizasyonu biraz kötü ve boyutu aşırı büyük tek sıkıntısı bunlar ama gene de bayağı sarıyor.

Konuyu hortlamak gibi oluyor ama geçen Ark'ın PC'de 250 GB kapladığını fark ettim. Bu kadar optimizasyonu ve depolama yönetimi kötü bir oyun yok.(300 saate yakın Ark'ım var)
Güzel oyun ama şu anlık arka planda tutuyorum daha indirmedim, hem boyutu büyük.

Konuyu hortlamak gibi oluyor ama geçen Ark'ın PC'de 250 GB kapladığını fark ettim. Bu kadar optimizasyonu ve depolama yönetimi kötü bir oyun yok.(300 saate yakın Ark'ım var)
Bende hortatmış olayım, oyunu hala yüklemedim. Hala arkaplanda tutuyorum.

Baya uzun süre oynadım. (Hala oynuyorum) Bence keyifli bir oyun ama pvp modunda tek başına dayanmak çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…