Ark Survival Evolved için arkadaş

Ark oynamak istiyorum ama arkadaşlarımın sistemi çöp olduğu için onlarla oynayamıyorum. Tek başıma girince oyunda yapmak istediğim hiç ama hiçbir şey olmuyor. Yaşım 14 Discord: Leosya#3759 benim de PC'm o kadar iyi değil düşük ayarlarda 60FPS 80FPS falan alıyorum. PvP deneyimim yok Survival biliyorum sadece. Umarım güzel arkadaşlıklar kurarız.

Bende gelebilir miyim? Yaşım 14. Oyunu az çok biliyorum, 80 saatim var. Discord nickin hatalı diyor bu arada.

Ark oynamak istiyorum ama arkadaşlarımın sistemi çöp olduğu için onlarla oynayamıyorum. Tek başıma girince oyunda yapmak istediğim hiç ama hiçbir şey olmuyor. Yaşım 14 Discord: Leosya#3759 benim de PC'm o kadar iyi değil düşük ayarlarda 60FPS 80FPS falan alıyorum. PvP deneyimim yok Survival biliyorum sadece. Umarım güzel arkadaşlıklar kurarız.

Bu arada günlük 2 3 saat girebilirim arka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende gelebilir miyim yaşım 14 oyunu az çok biliyorum 80 saatim var Discord nickin hatalı diyor bu arada.

Bende gelebilir miyim yaşım 14 oyunu az çok biliyorum 80 saatim var Discord nickin hatalı diyor bu arada günlük 2 3 saat girebilirim arka.

Şu anlık oynamıyoruz. Ama oynarsak konuya yazıp etiketlerim.

Hala oynamak istiyor musun?

Geri
Yukarı